Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides
Bosas

[Idėja] Transporto saugos departamentas.

Rekomenduojami pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Neturiu tokio, bet sukurtas bus Ignas Videika
2. Jūsų idėja: Transporto saugos departamentas.
3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?:  Taigi tai yra tik idėja tai nepulkit baisiai. Jei bus toks dalykas, kaip rida, skirtingos automobiliu žalos. Tai būtu manau kieta turėti ir transporto saugos departamenta. Jie prižiūrėtu transporto priemones kelyje, kad važinėtu tvarkingos, nedaužtos ar neregistruotos, neviršytu svorio limito sunkvežimiai. Kad turėtu draudima su techinikiu. Jei nebus techinikio tai vat būtų dar viena idėja, kad jis atsirastu. Manau dar pagyvintu RP. Čia ne privalo būti didelis departamentas. Jie užsiimtu tik kas susija su transportu, tada būtų mažiau vargo policijai ir tiesiog atsirastu dar viena veikla serveryje. Šita idėja yra labai didele tai nerašysiu jos visos, bet jei bent biški yra noro tai įgyvendinti, pasakykit aprašysiu dar tiksliau!
4. Nuotraukos arba video medžiaga (nebūtina): maxresdefault.jpg

 
  • Like 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

    Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×