Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides
Hitautas

Moderatorių atrankos rezultatai

Rekomenduojami pranešimai

RKkIgbb.png

Sveiki 6Sides bendruomenės nariai bei sekėjai, stengsiuosi neatimti daug nei jūsų nei savo brangaus laiko, taigi eisiu iš kart prie reikalo.

Visų kandidatų minusų, ar trūkumų tikrai neminėsiu, tačiau pasakysiu ko labiausiai tikėjausi bet galiausiai nesulaukiau - motyvacijos ir noro prisijungti prie komandos. Mano manymu tai vienas iš svarbiausių detalių kurias visuomet kandidatas turi norėti pateikti savo kandidatūroje. Kad ir kaip bebūtų, rinktis vis gi buvo iš ko, atsižvelgus į kitus reikalavimus ir ko tikėjausi iš kandidatų, pastebėjau ir kitų pliusų iš asmenų kurie gali padėti šiai komandai.

Sulaukiau pakankamai daug individualiai skirtingų kandidatūrų bei būdų save parodyti, kas man trugdė priimti galutinį sprendimą. Iš šios atrankos sužinojau daug daugiau apie kandidatus bei jūsų patirtį Roleplay scenoje bei komandoje. Tiems kuriems šį kart nepavyko prisijungti prie 6Sides komandos, galiu drąsiai sakyti jog nenustokite bandyti pasititaikius kitai progai, šiuo metu esate pastebėti, kiti jau ir ne kartą, didelis ačiū jums už pastangas.


Šiuo metu galiu priimti tik šį sprendimą,
• dubaskis - jūms yra siūlomos "trial moderatoriaus" pareigos 6Sides projekte,

** moderatorių atrankos tema yra atrakinama vieno potencialaus moderatoriaus paieškoms, kandidatai kurie vis dar nori dalyvauti, jums teks pateikti kandidatūrą dar kartą su daugiau pastangų.

Ačiū.
 

6SIDES ADMINISTRACIJA

  • Like 5

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

RKkIgbb.png
Sveiki 6Sides bendruomenės nariai bei sekėjai dar kartą.

Šį kartą nebuvo daug iš ko rinktis, tačiau planavau priimti du asmenis į moderatorių komandą, todėl surizikuoti turiu. Kandidatų skaičiaus ganėtinai stipriai krito iš po pirmų rezultatų, ne aišku kodėl, bet tai jų pačių pasirinkimas. Taigi, prie rinkimų - kandidatų turėjome labai mažai, tačiau keletas iš jų pildė jau ne pirmą kartą, kas padėjo man priimti galutinį sprendimą. Kas liečia anketas, sekantį kartą siūlyčiau pasistengti ties anketų formatu bei rišlių sakinių ir minčių dėstymu. Kaip ir paskelbęs pirmus rezultatus minėjau jog trūko "motyvacijos, noro, bei kodėl aš o ne kitas kandidatas", tokiais atvėjais siūlyčiau išdėstyti savo pranašumus bei unikalumus prieš kitus kandidatus jog sudaryti stiprią konkurenciją kitiems kandidatams.

Šiuo metu galiu priimti tik šį sprendimą,
• Jeremis - jūms yra siūlomos "trial moderatoriaus" pareigos 6Sides projekte,

Ačiū.

6SIDES ADMINISTRACIJA

  • Like 3
  • Thanks 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

    Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×