Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides
Rolandas

#4 Daugiau informacijos apie BETA

Rekomenduojami pranešimai

Sveikučiai,  kaip žadėjau, parašysiu blogą būdamas oro uoste. Šiandien norėjau pakalbėti plačiau apie planus serverio BETA versijai, bei projekto ateitį taip pat ir kelias mintis/idėjas.

Pirmiausia pakalbam apie BETA, su komanda nusprendėm, kad BETA startas tikrai gera mintis ir jis įvyks, tikslios datos dar negaliu duoti, kadangi reikia užbaigti mechanikų sistemą, jau nemažai padaryta su mechanikais, bet dar ne viskas. Kas žiūrėjot mano stream, matėt viską. Taip pat tada dar reikia padaryti drabužių bei paprastas parduotuvės kur galėtumėte nusipirkti, maisto, atsigerti ar bet ko kitko ko jums prireiktų žaidžiant 6Sides serveryje. Kiek truksiu visą tai padaryti, nežinau, kadangi dabar kaip jau kelis kartus minėjau anksčiau, skrendu į Lietuvą kelioms savaitėms, galbūt mėnesiui ar ilgiau, dar nenusprendžiau. Žinoma, pasiimsiu kompą ir dirbsiu toliau prie projekto, bet negalėsiu skirti labai daug laiko. Nors ir tos sistemos likusios nėra labai didelės. Taigi, kai užbaigsiu sistemas išvardintas aukščiau, pradėsim early access. EA metu galės prisijungti bet kas, kas tik norės, truks iki kelių dienų, bet pabaigoj visi veikėjai bus atstatyti, ir serveris pereis į BETA stadiją, tarp BETA ir FULL versijos nebus didelio skirtumo, truks galbūt savaitę ar daugiau, taip pat ir visi veikėjai. Apie BETA IR EA daugiau informacijos parašysiu kai žinosiu tikslią datą kada užbaigsiu darbus kuriuos noriu pabaigti. Taip, pat norėčiau priminti, kad EA stadija bus pagrinde bugų ieškojimui, bet būsite baudžiami už taisyklių pažeidimus, o nuobaudos kaip BAN išliks visam laikui, kadangi serverio versija kurią pamatysite EA metu bus paruošta žaidimui, tik norim padaryti pakeitimus ekonomikai, o kad išbandyti reikia daug žaidėjų. Jeigu turite kokių minčių, idėjų, pasiūlymų dėl EA, BETA ar šiaip kažkas kas susiję su serveriu parašykite komentaruose.

Dabar kitas dalykas, daugumai žmonių atrodo, kad mes nieko nedarom, tik renkamės pinigus per PayPal ir Patreon, jumis kurie taip manot kviečiu pažiūrėt mano ar Domo streamus, ir pamatysit, kad čia yra daugiau darbo nei įkelti kelis pluginus. Prie serverio dirbam jau nuo šių metų pradžios, taip pat aš dirbau vienas anksčiau, bet ir laiko mažiau skyriau. O kalbant apie laiką, tai mokslo metų metu buvo visai mažai, nenoriu skųstis čia, bet pagalvokit kiek iš jūsų po mokyklos dar prisėda ir ką nors kurią, pasigirsiu šiek tiek, bet šiais metais baigiau kosmoso technologijas Norvegijoj ir dar papildomų dalykų pasiėmiau, tai tikrai nebuvo lengva atrasti laiko mokslams ir projekto vystymui. O ir savo pinigų su Domu esam įdėję šiek tiek, ant hostingo, domeno, puslapio dizaino. Bet 6Sides projekto rėmėjų dėka dabar nereikia naudoti savų pinigų serverių išlaikymui. Jeigu dar kažkam atrodo, kad mes sėdim ir pinigus skaičiuojam, galim pasiginčyti komentaruose ar PM.

Na ir paskutinis dalykas apie kurį norėčiau padiskutuoti šiandien, tai kaip pastebėjau kai kuriems žmonėms labai nepatinka, kad mes (pagrinde aš ir Domas) kažką gaunam iš 6Sides projekto, galiu pasakyti iškarto tiek, kad jeigu dirbčiau paprastą darbą, arba programuočiau kažkam kitam uždirbčiau gerokai daugiau nei sudėjus kartu visą paramą kurią gavome iš projekto rėmėjų. Dar kartą kviečiu pažiūrėti streamus ir pagalvoti kiek laiko praleidom kurdami serverį. Ir dar norėčiau pakalbėti apie tai kaip atsidėkosime serverio rėmėjams, turime kelias mintis kaip tai padaryti. Bet norėčiau išgirsti jūsų mintis, kaip jūsų nuomonę būtų galima atsilyginti projekto rėmėjams? Ir ką jūs manote, ar čia yra kažkas blogai, kad mes uždirbame kažkiek iš projekto, aš asmeniškai nieko blogo čia nematau, kadangi mes skiriame savo laiką, kad sukurti jums kažką, ir žaidimas 6Sides serveryje visiškai nekainuos. Ir noriu iškart pasakyti, kad esu prieš Pay 2 Win.

Taip pat norėčiau pasakyti ačiū visiems kas remiate 6Sides projektą! Be jūsų pagalbos mums būtų kur kas sunkiau.

  • Like 5

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Žmones nevertina darbų ir visada įžvelgią tik blogas savybes ir pamiršta gerus dalykus. Pažiūrėjus stream galima pamatyti kur nueina pinigai ir visas laikas. Norime visko greitai ir kokybiškai. Ne taip gyvenimas veikia. Nori kokybes, turėk ir kantrybes. Aš manau, kad dauguma remėjų remia nes mato gera šito projekto ateitį, o ne tik del to kad gautu kažko geriau už kitus.  Sekmės su darbais ir atostogom Lietuvoje. With love Bosas❤️

  • Like 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Man didžiausia dovana būtų jūsų serveris Kappa, o jei rimtai galvojant ką galėtų gauti rėmėjai kažkada buvo kalbėta diskorde kad nebloga idėja vardiniai mašinos numeriai manyčiau gal ir nieko? Btw gerai pailsek Rolandai!!! 

  • Like 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Matosi, kad nestovim vietoj, o tai svarbiausia. Manau, kad visiems turėtu grįžti tas pradinis hype, nes liko nedaug. Sėkmės darbuose ir nors šiek tiek pailsėk.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nekreip dėmesio į tuos, kurie rašo, jog nieko nedarot, nes, matomai, jie nežiūri streamų ir nesupranta kiek darbo reikia įdėti bei laiko, kuris nestoja. Atsimink, kad yra žmonės, kurie palaiko ir to užteks. O idėjos tai būtų tokios: galbūt suteikti privilegija pasirinkti eisenos stilių arba kaip buvo minėta leisti turėti vardinius numerius. Tai vat tik tiek idėjų pavyko sugalvoti. Sėkmės darbuose, linkėjimai komandai ir linksmų atostogų.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Labai džiugu girdėti dėl greitu metu ateinančios Early Access versijos. Taip pat palaikau šią įdėją daugiausiai dėl to jog bus atrasta daugelis bug'ų ir jūs juos galėsite ramiai išspęsti iki naujai ateinančios versijos atnaujinimo. Taip pat džiugu girdėti jog esate prieš taip vadinama Pay 2 Win ir kaip drįstu spėti žaidime nebus jokių galimų paslaugų pirkimo, kaip pvz. VIP ar pnš.. Bei dėl tų pinigų, kuriuos paaukoja projekto remėjai manau galbūt jiems tiesiog reikia sužinoti kiek viskas kainuoja ir kur tiksliai jų pinigai yra paskirstomi, na čia bent jau mano mintys :D. Sėkmės likusiuose darbuose, laukiam žinių!

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Šaunu girdėti tokias naujienas apie BETA, EA. Tikiuosi, kaip paskelbsit data BETA arba EA, bus norinčiu daug ir padės išspresti serverio problemas.
Dėl paramos. tai gerai, kad paaiškinai tie kurie nesupranta šito dalyko ;) 
Lauksim Starto!

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kiek pats turėjau norų įgyvendinti ką nors įkurti tai ko pats negaliu padaryti, neturint patirties sukurti. Tik vienas pats turėdamas finansuoti į projekto vystymus ir tiekėjų siūlomas paslaugas kaip "partnership" ar "sponsorship 5-10% nuolaidėlė, iš savo turimų kaupiamų lėšų, neturint žmonių kuriems būtų negaila iškrapštyti 1 litą. Surinkdamas savanorių komandą jaučiausi kaip koks "*", vien juos kaip išnaudodamas. Noras buvo įgyvendintas, o viskas prasidėjo tik po 5 mėnesių geriems 3 mėnesiams sėkmės epizodui vien iš dosnių komandos pagalbos finansuojant savo laiką ir atliktą darbą. Kai visi tai pamatė realiai tuos žmones kuriems sumokėjau po 50 eurų 5 žmonių komandai, už projekto vardo garsinimą ir dar buvo vieni kurie atstovavo už nieką, taip pat sugebėjo garsinti vardą bei parodyti griežtą konkurenciją. Jų garbei atidaviau tai kas privalėjo atitekti jiems, o ne į mano rankas - statulėlė ir paailgas prizinis diplomas. Ir nuo to laikotarpio kai nugruzau į minusą, vis vien prisimenu tą veiklą ir negaliu pamiršti jų, kaip iki dabar vien lieku skolingas, bei džiaugiuosi kad jie buvo mano dalimi, bei tais kas tapo kas dar tęsia savo profesionalią karjerą kituose projektuose kurios negalėjau aš suteikti. Mano noras ir tikslas buvo padaryti dėl kitų, kad jie būtų profesionalūs atletai, galėtų kilti karjera bei gautų motyvaciją.

Mano tie dalykai tik trumpai pasiteisino neminint 10 eurukų. Tačiau niekam tai buvo neįdomu kas stengiasi bei finansuoja savo laiką dėl kitų, visiškai jaučiausi kaip "trash", jokie projektai nesidomėjo manimi, net galėjau dirbti už dyką - ("šutink" į sampą, nusipirk administratorių ir blokuok vaikus už "pagyrimą" kurio nauda/sėkmė yra 0,00...1% ir iš jos tavo ateičiai nepadės).

Tikrai žinau ką reiškia gyvendinti savo tikslą ir finansuojant iš savo pusės indėlio įvairiems tiekėjams bei gyvenimo minutes, tik dėl vartotojų (žaidėjų). Pastebėjau, kad administratoriai stengiasi atlikti taip kokybiškai, jog žaidėjui būtų įdomu žaisti be trikdžių. Bei tikrai rodantis pranašią konkurenciją, dėl kurio man bent jau buvo negaila suteikti savo indėlio paramą vien suteikiant motyvaciją tęsti ir nenustoti tai daryti, tikslas buvo kad panaudotų projekto kokybei. Ir tai mane tenkina, kad jie tai ir toliau daro. Nors tai neturėjote žinoti kaip trečia šalis, jog tapau šio projekto rėmėjas. Aš pats nesijaučiu jog būčiau tas vartotojas, kadangi iš mano pusės taip pat vyrauja noras prisidėti prie jų savanoriškai ne iš kūrimo pusės, bet dėl kokybės vien aukoti savo laiką tik dėl žaidėjų. Taip, bandžiau anksčiau tai reikšti kandidatavimą užimti tik šio forumo moderatoriaus pareigas, nes man jis buvo preliminarus kai atlikinėjau tėvynės labui pareigą, jog į laisvo laiko tarpus įterpsiu moderatorystę. Suprantu iš administratorių, kad pasikliauti kažkokio pienžodžiaujančiu raštu ir dar "tarnaujantis" tikrai neturės laiko tik į dieną 3 minutes "inlys" arba suterš projekto vardą kai bus pasikėlęs "nardytojas". Galbūt atrado geresnį variantą kuris tikrai į tai ne pro pirštus žiūri. Man nereik paminklo ar virtualaus "Ferrario", man užteko pamatyti administratoriaus motyvaciją atsidėkojimo, jog ne vien tik būtų "Bot" žinutė - Ačiū kad pirkote, lauksime iš Jūsų dar eurukų.

Žinau, kad jūs šiuo metu svaidote neigiamas emocijas jog prirašiau bereikšmį tokį savo (Kas čia toks grybas? Ką čia jis bendro turi?) "blog'ą" ir jūs jį perskaitėte, gal neskaitė nes (Kas čia toks grybas? Ką čia jis bendro turi?). Supraskite, jog tai projektas kuriam reikia žmonių komandos kuri suteiktų konsultacijas, administraciją taip pat investuotų laiką kaip ir ši administracija, bet jie dar savo lėšas ir laiką investuoja tik dėl Jūsų/Tavęs, kad Jums/Tau būtų įdomus žaidimas, kokybiškas ir netrukdytų žaisti jokie "parazitai". O už Jūsų investiciją prekei (Vipai, adminai, kreditai ir t.t.) yra perkreipiama į serverio kokybę: tiekėjų mokesčių mokėjimai, parametrų pagerinimai... Prieš reiškiant pretenzijas pagalvok, ar tikrai reikia lipti ant galvos, kai Jums/Tau suteikia nemokamas sąlygas žaisti projekte kur administracija dirba savo rankomis ir investuoja gyvenimo laiką, ar tie kurie naudoja iš gerų kūrėjų rankų ar patingusių produktais "for-free", ir skleidžiantys neakivaizdinę informaciją ar tie kurie skleidžia akivaizdinę, kaip produktą jie daro nuo 0%. Tai tiek ir einam link pabaigos - Atsiprašau už Tavo sugaištą laiką perskaičius "memorialą", geriausios sėkmės.

Redaguota Falanji
  • Like 2

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

    Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×