Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides
Domas

[Idėja] Ginklų unikalūs kodai

Reikalinga?  

51 balsai

  1. 1. Reikalinga?Rekomenduojami pranešimai

  • Detaliai apibūdinkite siūlomą idėją: Siūlau padaryti, kad kai nusiperki ginklą legalioje parduotuvėje jis iškart būtų užregistruojamas ir turėtų savo kodą kurį matytų policijos pareigūnai per mdc. Radus pamestą ginklą būtų galima lengvai rasti kam jis priklauso ir matytų ar jis yra vogtas ar ne. O gavus nelegaliai ginklą jis neturėtų kodo ir asmuo kuris turėtų nelegalų ginklą būtų nubaustas tam tikra bauda.
  • Kuo ši idėja būtų naudinga serveriui: 
  • Vaizdinė medžiaga (nebūtina):

Turbūt daugumai nubalsavus "už",  ši sistema pasirodys serveryje!

  • Like 5

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Pritariu šiai įdėjai kadangi būtų kažkas orginalaus ko dar neesu matęs nei viename "lietuviškame" serveryje. Būtų smagi sistema, bei pridėtų dar daugiau įvairių situacijų! ❤️ 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Gal ir gera idėja, bet jau yra serveris (kuris pakankamai populiarus ir jame žaidžia nemažai lietuvių), kuriame yra tokia sistema. Problema tame, kad visai niekas šia sistema nesinaudoja, manau jei su šia sistema neįvesit "būtinybės" atsitiks tas pats ir šitame serveryje. Prieš

Redaguota Haiva

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

.. ir sužinojus kam tas ginklas priklauso, būtų galima išrašyti kokį nors "protokolą", jog žaidėjas gautų pranešimą, kad jo ginklas rastas, pristatytas į policijos nuovadą bei norint atsiimti jį, reikės susimokėti baudą. Už.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

    Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×