Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides
Rol3x

Prisistatau Rol3x

Rekomenduojami pranešimai

Parašė (redaguota)

Prisistatymo šablonas:

 1.  Jūsų tikrasis vardas: Aurimas
 2.  Amžius: 14
 3.  Miestas, kuriame gyvenate: Trakų raj.
 4.  Jūsų pomėgiai, hobiai: Esu šiaip jaunas ir vis norisi kažko naujo. Todėl kažko pastovaus neturiu. Kol kas, kas mane domina tai muzika ir kompiuterija. Mėgstu tiek groti, tiek klausyti įvairios muzikos, tiek užsiiminėti kompiuteriais, šiuo metu pradedu mokytis programuoti. O ir beto, pagrindinis pomėgis, kompiuteriniai žaidimai turbūt.
 5.  Jūsų charakterio bruožai: Sunku bus apibūdint, bet manyčiau charakteris yra gana sunkus, vien tik dėl to, kad esu atkaklus ir noriai siekiu savo užsibrėžtų tikslų. Kas daug kam nepatinka(mano draugų rate). Nemėgstu ilgai atidelioti darbų, kadangi jei atidedu, dažnai gaunasi, kad išvis nepadarau, todėl to stengiuosi vengti. Šiaip, manimi, nors ir esu jaunas, galima pasitikėti, saugau paslaptis, neišduodu kitų.
 6.  Jūsų blogosios ir gerosios savybės: Pradėsiu nuo blogų. Manyčiau viena iš blogiausių, kad esu gana užsispyręs ir dažnai siekdamas savo tikslų, noriu, kad būtų viskas pagal mano nuomone, kas trugdo kitiems. Stengiuosi kuo mažiau kištis į visokius reikalus ir ten vadovauti kur nereikia išvis mano nosies. Dažnai tingiu atlikinėti kokius nors darbus, bet vistiek galų gale juos kažkaip padarau. Kalbant apie geresnes, tai kaip ir minėjau, galima drąsiai manimi pasitikėti betkokioje situacijoje. Nemėgstu melagių, kas turbūt pasako, kad pats toks neesu. Esu tolerantiškas kitiems žmonėms, ir nesvarbu, kokie jie yra. 
 7.  Kuo jūs išsiskiriate iš kitų, savo savybėmis ar net pomėgiais?: Sunku pasakyti yra tiksliai, bet pasikartosiu vėl, kad esu užsispyręs ir siekiu savo tikslų. Kiti nusistato tikslus ir juos ramiai palieka, aš stengiuosi visais būdais kaip įmanoma, atkakliai juos įgyvendinti.
 8.  Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie jie ir kokie jų vardai?: Turiu papūgėlę, vardu Flintas. 🐦
 9.  Ar turite brolių, sesių?: Ne. Esu vienturtis.
 10.  Kaip sužinojote apie mūsų projektą “6Sides”?: Žaisdamas kituose projektuose, girdėjau, kaip visi sakydavo "Ai, eisim į 6sides...". Aš niekaip nesuprasdavau, kas tas yra ;Dd. Poto pasidomėjau internete kas tai, sudomino, pamačiau treilerį poto, taip ir sudomino.
 11.  Jūsų nuotrauka(nebūtina): Kad ir kaip nenorėčiau to kelt, bet įkelsiu. 🙂
 12. Spoiler

  da5d65cb3611ec2b414e7081cb9b9c6c391.jpg[/URL]

  Spoiler

  c0351dfbbd94602abfe7abdf2e1cd92d355.jpg

  Ir jo btw, tikiuosi nebus čia heito, kad mažvaikis, nemoki RP ir t.t. 

Redaguota Rol3x
Pridedu antrą nuotrauką

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

 • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

  Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×