Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides
K4S

Role-Play ar GRP?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Pradėjau domėtis GTA V RP serveriais, keletoje ir žaisti pradėjau norėdamas pamatyti kaip nesveikai galima paroleplayinti su tokiom galimybėm kurias davė GTA V, juk samp palyginus - mėšlas.
Na, vienas kitas serveris ir susidariau nuomonę jog didžioji dauguma net nesuvokia kas yra tas role-play ir tiesiog susirinkę iš visokių sarg, lmg ir t.t. ir įsivaizduoja jog RP'ina.
Esminis klausimas ar šitas serveris manot pasieks tikrą ROLE PLAY, ar visgi liks kaip ir kiti lietuviški egzistuojantys projektai ties GRP masofke?
Jei nesuprantat apie ką kalbu, tai tarkime grp jau išvardinau serverius, kur ale real life. Gali telefoną turėti, gali ten namą turėt, mašiną ir tada pyzdėlint belekaip IC kanale su žvengais ir t.t.
O RP projektai, tikriausiai atsimenat nuo itin, itin senų laikų, bet jeigu imant garsiausius projektus tai tikriausiai LTRP, MGRP.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Aš nesu RP eskpertas ir iškarto tariausi su žmonėmis, su kuriais žaidime bendrausiu daugiausiai (t.y būsimais kolegom DCC, direktoriumi, pavaduotoju, na ir taip toliau) kad man reikės šiek tiek pagalbos, aš pagrindus visus žinau, žinau manau visas taisykles, tačiau pats RP pas mane nėra toks "spalvingas", t.y naudojant /me komandą aš taip "gražiai" neišsireiškiu kaip kai kurie kiti žaidėjai, toks jausmas lyg man trūksta fantazijos, na žodžiu. Tad nuo savęs galiu pasakyti - stengsiuos kaip tik galėdamas. Na, o kiti mano manymu irgi ne iš kelmo spirti, visgi quiz'as atrenka tuos lmg ir sarg'o žaidėjus atmetė į šoną, bent jau aš taip galvoju. 

• Like 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

NEmanau kad čia bus tikras rp. Kadangi dauguma susirinke iš fivem "rp" serveriu, taipogi pagrindinė administracija neturinti rp patirties. 

• Like 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Na manau čia tvarkos bus vis daugiau nei lietuviškose fivem rp serveriuose. Vis dėlto tie, kurie norės žaist, gaus įdėti daug pastangų į quizą ir istoriją ir nemanau, kad tiek laiko gaiš tam, kad prisijūnge galėtu DM'inti kaip savo "sarguose" ir panašiai. Manau šiame serverije susirinks tikrai gera bendruomenė ir jei adminai prižiūrės tvarką, viskas bus čiki piki.

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !