Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides
Dėžininkas

1% Motorcycle Club

Rekomenduojami pranešimai

logo.png

*Klubo pavadinimas bus sugalvotas IC* – 1% reprezentuojančių baikerių klubas, kurie visą gyvenimą jaučiasi vienu procentu, nepritapę, nepaklūstantys įstatymams, išskirtiniai ir žinantys ko nori bei turintys aiškų tikslą – Pagarba ir autoritetas, tuo šis Motociklų Klubas ir vadovaujasi.

INTRO

Grupelė rajono draugų jau nuo vaikystės gyveno ne taip, kaip kiti keimo vaikai, kol vieni vaikai lauke spardydavo kamuolį, tol šie nevėkšlos parduotuvėje nušvilpdavo kokį nors butelį degtinės ir iki paryčių sedėdavo daugiabučio rusyje kalbėdami apie tai, kaip viskas užknisa. Kol berniukai kieme tampydavo mergaites už kasų, tol vienas vaikėzas meiliai kalbindavo senas močiutes, kol kitas traukdavo iš jų tašių pinigines… Tokie jie ir augo jau nuo mažens, taip praleido ir paauglystę ir jaunystę. Tik su laiku degtinės buteliai ir močiučių piniginės pavirto automobiliais, įranga iš silpnai saugomų parduotuvių, o daugiabučio rusys pavirto garažu, kuriame šie jaunuoliai jau laikė vieną kitą restauruojamą seną čioperį ir svajojo, kaip kada nors apekliaus visa žemyną su savo dviračiais žirgais…  

*Bus pildoma*

 

OOC

Didžioji dalis informacijos kol kas nebus gerai prieinama, o tema bus visą laiką pildoma, kadangi stengsimės visą idėją bei klubo susikūrimą RolePlayinti IC pradedant tik su daline istorijos dalimi “Gyveno kartą saujelė draugų…”

ABOUT

*Klubo pavadinimas bus sugalvotas IC* –  Outlaw MC (Baikerių klubas), trumpai tariant saujelė motociklus mėgstančių veikėjų, kurių veikla neapsiribos tik važinėjimu su motociklais iš taško A į tašką B, ši grupelė užsiims įvairia nusikalstama bei legalia veikla: Automobilių/motociklų remontas, alkoholio prekyba, pinigų plovimas, prostitucija, vagystės, prekyba ginklais, narkotikais ir kt.

 

HQ

Kol kas pastovios roleplay vietos nebus, trinsimės angaruose, garažuose, ieškosim spoto, kuris būtų gera susibūrimo vieta, detaliau matoma bus iš medžiagos keliamos į temą.

 

RANKS


 Kadangi MC įkvėpimas atkeliavęs iš Amerikos, todėl rangai bei kiti įsiūvai bus anglų kalba.

President – Klubo prezidentas, priima svarbiausius klubo sprendimus, palaiko dalykinius santykius su kitomis institucijomis bei grupuotėmis.

Vice President – Prezidento dešinioji ranka, kuris padeda klubo prezidentui susidoroti su darbais, kurių jis nespėja atlikti.

SGT at Arms – Klubo taisyklių, tvarkos bei susirinkimų pagrindinis organizatorius. Kai reikia spręsti klausimus iškilusius su klubu ar palaikyti tvarką, tai yra būtent šis asmuo.

Road Captain – Planuoja keliones ir išvykas, jeigu nėra klubo prezidento ar vice prezidento - jis veda koloną.

Treasurer – Klubo iždininkas, seka finansus, tvarko piniginius reikalus, paskirsto biudžetą ir yra atsakingas už naujas investicijas.

Patch Member – Klubo insideris, žmogus užsitarnavęs nešioti klubo pavadinimą ant savo liemenės. Daro užduotis paskirtas iš aukštesnių rangų.

Prospect – Žmogus norintis tapti klubo nariu, atlieka visas šiukšlinas užduotis, daro viską, ką jam paskiria klubo insideriai, neturi vietos prie stalo ir su aukštesniais rangais bendrauja per Patch Memberius.

(Plečiantis klubui galimai rangai gali keistis ar jų padaugėti)

MORE INFO

*Rekomenduojama medžiaga, su kuria reikėtų susipažinti prieš svarstant jungtis prie šios frakcijos*

Daugiau info apie Outlaw MC: https://en.wikipedia.org/wiki/Outlaw_motorcycle_club

Dokumentika apie vieną iš amerikietiškų MC

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Malonu matyti žmones, kurie jau nuo pat pradžių yra motyvuoti ir turi tikslų įkurti savas organizacijas, sėkmės jums. 👍

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Pirmas visai nieko atrodantis bandymas. Sekmes. 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

normaleuse frakcija kol kas is visu sukurtu, gl

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

    Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×