Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides
Demitodi

Atranka į Medicinos Centrą

Rekomenduojami pranešimai

Parašė (redaguota)

medicalCenter.jpg.1dc1a3292b19dbabec9ac644a8220528.jpg

VŠĮ "Medicinos Centras" DIREKTOREI     

ALEKSANDRAI REPLAI     

PRAŠYMAS DĖL PRIĖMIMO Į DARBĄ

VARDAS PAVARDĖ

MOTYVACINIS LAIŠKAS:

(nurodykite kuo jus esate geresnis nei kiti kandidatai, kokia jūsų charakteristika, apibūdinkite save (maždaug 100 žodžiu))

Kokia patirtimi medicinos srityje galite pasigirti, kokius kursus, mokslus esate pabaigę? (Kėli sakiniai)

Kokia savo ateiti matote musu Medicinos centre?

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius:
  2. Jūsų discord ID
  3. Kokia RP patirtis?
  4. Kodėl būtent pasirinkote Medikus?
  5. Kaip manot kokias vertybes tausoja medikai?
  6. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Kuria taisykle išskirtumėt?

Kopijuoti kitų anketas yra draudžiama!

Redaguota Demitodi
  • Like 4
  • Confused 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Parašė (redaguota)

ALEKSANDRAI REPLAI     

VARDAS PAVARDĖ Mikalojus Petrovichius 

MOTYVACINIS LAIŠKAS: Esu labai ryžtingas, ir neeguiztas, visada kai kažką darant medicinos srityje, niekada nežiūriu į kitus kurie yra geresni, ir nepradedu stresuoti, nors ir nepavyksta, bet turiu užsibrėžta tiksla, todėl niekada ne pasiduodu, visada spaudžiu iš savęs max., ko nedaro kiti, nebijau žmonėms pasakyti kažko į akis, bet visada pradedu nuo savęs, ar aš pats ne kaltas? Gal esu klaidingai, todėl dažniausiai, retai ką nors sakau, nes pats darau tokias pačias klaidas, pats gi klystu. Dažniausiai padedu nepasiturintiems žmonėms, kodėl? Nes pats vaikystėje buvau nepasiturintis, Gruzijoje buvo įprasta šaipytis iš manęs, bet niekada ne sakydavau nei savo broliams nei tėvams, tėvų beveik niekada ne matydavau, mokėdavau už save pastovėti pats, esu užsispyręs, ir kartais būnu net per stipriai, kartais savęs klausiu, ar turiu idealų charakterį, atsakymas būna ne, todėl tai bandau keisti, nors tai yra beveik nebeįmanoma, ar ne tiesa? Šita motyvacija kuria paskaitau sau, man suteikia jėgų. Dirbti, ir toliau tobulėti gyvenime. 

Kokia patirtimi medicinos srityje galite pasigirti, kokius kursus, mokslus esate pabaigę? (Kėli sakiniai) Patirties turiu daug. Turiu bakalauro laipsnį. Baigęs VDU universitetą, bet prieš tai esantį Gruzijoje medicinos universitetą, vėliau Indijos universitetą, kur trūko tik 1m.

Kokia savo ateiti matote musu Medicinos centre? Aš manau, kad darbas kol kojos leis, noriu atnešti tokią pačią tradiciją į namus, močiutė, senelis, ir tėvai buvo gydytojai, todėl mes penki broliai tradicijas turim išlaikyti. 

OOC KLAUSIMAI:

Jūsų amžius: 16

Jūsų discord ID Ted1sss#0244

Kokia RP patirtis? Turiu metų patirtį, prieš gerus penkis mėnesius žaidžiau eclipse rp, vėliau perėjau į rusišką rp, kadangi mokų normaliai rusų kalbą. O dabar žaidžiu fivem serverius, kartai nueinu Farairp, arba Gtavrp.lt, bet gaila kokybiško rp nerandu. 

Kodėl būtent pasirinkote Medikus? Man patinka darbas, nesėdi vietoje, ar važiuoji po 4km, kažkur, kad nuvežtum siuntinį, gauni daug rp, ir gali save labiau atskleisti 

Kaip manot kokias vertybes tausoja medikai? Medikai tausoja, meilę darbui ir pagalba

Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Kuria taisykle išskirtumėt? Taip esu, visada persiskaitau, išskirčiau powergaming'as ir metagaming'as, nes jos dvi labiausiai gadina quality rp. 

Redaguota Ted1sss

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

Antanas Kalmaras

MOTYVACINIS LAIŠKAS:

(nurodykite kuo jus esate geresnis nei kiti kandidatai, kokia jūsų charakteristika, apibūdinkite save (maždaug 100 žodžiu))

Nenorėčiau iškart pradėti nuo to, kad esu daug geresnis negu kitu, manau anketose galime apsimesti pranašesni, bet tą įrodysime tik žaidime, todėl manau, kad pranašesnis prieš kitus esu tik tuo, kad esu labai komunikabilus, o visos kitos vertybės pasirodys tik žaidime. Aš pats esu draugiškas žmogus, nemėgstu veltis į konfliktus, stengiuosi viską spręsti taikiai, o ne kumščiais. Visada stengiuosi padėti žmonėms, vertinu jų pastangas, bet esu degtukas, galiu greitai užsidegti ir tiesiog sakyti tiesą į akis. Nemėgstu meluoti, visada sakau ką manau, nors tai gal ir kitus žeidžia. Pats esu tas, kuris visada siekia aukščiausių tikslų, siekia tobulėti ir mokytis iš savo klaidų, nebijau pralaimėti, nes pralaimėjus kažką gali išmokti naujo. Visada stengiuosi išlikti paprastas žmogus ir būti savimi, nemėgstu žmonių kurie aukština save prieš kitus ir bando parodyti kokie jie yra nuostabūs. Nemėgstu savanaudžių, bei nesu vienas iš jų.

Kokia patirtimi medicinos srityje galite pasigirti, kokius kursus, mokslus esate pabaigę? (Kėli sakiniai) Prieš kelerius metus baigiau studijas JAV, vėliau grįžęs į Lietuvą atlikti praktiką, supratau, kad verčiau praktiką atliksiu Norvegijoje, todėl atlikęs praktiką ten, pasisėmęs daug naujų žinių dabar jas ruošiuosi taikyti čia.

Kokia savo ateiti matote musu Medicinos centre? Ateitį Medicinos centre tikrai matau, matau save augantį kaip žmogų, kaip darbuotoją ir kaip draugą. Stengsiuosi kilti karjeros laiptais, stengsiuosi įgauti reputaciją tarp žmonių, tarp kolegų, tarp viso departamento ir stengsiuosi įrodyti, kad Medicinos centro komanda yra darbščiausia, stengsiuos pakelti jos reitingus. Bet mano ateitis šiame darbe tikrai priklausys ne vien tik nuo manęs, o nuo aukštesnio rango medikų, direktorių ir pačio kolektyvo.

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius:17
  2. Jūsų discord ID: Ignas #5014
  3. Kokia RP patirtis? Patirtis Lietuvos serveriuose nėra labai didelė, bet užsienietiškuose serveriuose žaidžiu daugiau nei metus.
  4. Kodėl būtent pasirinkote Medikus? Medikus pasirinkau todėl, kad dievinu padėti žmonėms, medikų darbas man suteikia laimės, aš juo galiu mėgautis ir tiesiog jaučiuosi savimi, kai padedu žmonėms, saugau jų gyvybes, tvarstau jų kojas ar gelbėju nuo pavojų.
  5. Kaip manot kokias vertybes tausoja medikai? Medikai tausoja komunikabilumą, darbštumą, kompetetingumą, mokėjimą elgtis sunkiose situacijose, mokėjimą bendrauti ir vertinti savo darbą.
  6. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Kuria taisykle išskirtumėt?Esu susipažinęs su serverio taisyklėmis. Išskirčiau fear rp ir metagaming.

Redaguota Meškiukas

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

Albertijanas Šlapeika

Gerb. Direktorei ALEKSANDRAI REPLAI     

MOTYVACINIS LAIŠKAS:

(nurodykite kuo jus esategeresnis nei kiti kandidatai, kokia jūsų charakteristika, apibūdinkite save (maždaug 100 žodžiu)

aš manau,kad man puikiai seksis šiame darbe,nes turiu išsilavinimą didesnį,nei reikia turėti paramediko darbui.Esu labai komunikabilus,jau gerai pramokęs lietuvių kalbą,nors esu svetimtautis,todėl iš pacientų galiu išgauti labai daug informacijos ir užtikrinti maksimalią pirmąją/antrąją pagalbą.Moku sutelkti dėmesį,nesu išsiblaškęs galiu dirbti budėjimais net ir naktį.Neturiu šeimos todėl manau,kad mano darbas būtų efektyngesnis ir skirčiau jam daugiau laiko,nei kiti,kurie turi šeimas.Turiu susidomėjimą medicinos raida/pradininkyste,žinau staigius pirmosios pagalbos suteikimo metodus gamtoje,nes išmanau vaistažolių funkcijas.Esu taikus,įvykus konfliktui iškvietimo metu,sustabdyčiau neramumus,užtvirtinčiau saugumą.Galiu dirbti viršvalandžius,darbas būtų mano pagrindinis hobis.Žmogaus sveikatos pažymas rašau detaliai,su visais simptomais.gydytojui,kuris turėtų rūpintis antrąja pagalba nekiltų neaiškumų

Kokia patirtimi medicinos srityje galite pasigirti, kokius kursus, mokslus esate pabaigę? (Kėli sakiniai)Gimiau armėnijos TSR,pasinaudojęs SSRS kompensacija dėl šeimos nario išvykau mokytis medicinos į VU.Baigiau Magistro laipsniu.baigęs moklus,atlikęs rezidentūrą Dirbau vaistų komercinėje firmoje "Astra Zenica".Firma užsidarė ir noriu grįžti prie gelbėjimo darbo VŠĮ-Los Santos Medicinos Centre.

Kokia savo ateiti matote musu Medicinos centre?Ateitis medicinos centre manau bus tikrai šviesi.Net neabejoju,kad žmonės bus patenkinti mano paslaugomis,turėsiu aukštą reoutaciją.Aš nebūsiu pačiose aukščiausiose preigose tai ligoninė daug nepakis,bet nepablogės tai garantuoju.

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius:13
  2. Jūsų discord ID: Gandrelis#3927
  3. Kokia RP patirtis? žaidžiau Eclipse RP serveryje,lietuviškuose prastos kokybės RP serveriuose.
  4. Kodėl būtent pasirinkote Medikus? Medikus pasirinkau todėl, kad IRL norėčiau būti mediku,labiausiai išmanau apie šią profesiją.
  5. Kaip manot kokias vertybes tausoja medikai? Medikai turi tausoti ištvermingumą,gailestingumą
  6. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Kurią taisykle išskirtumėt?Esu susipažinęs su serverio taisyklėmis,labiausiai išskirti norėčiau FearRP,nes žmogus OOC negali justi baimės ir tai nėra lengva suvaidinti.Meta gaming,man labai nepatinka kai žmonės OOC gautą informaciją naudoja IC
Redaguota TH0MIE

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)
On 2019-07-01 at 03:40, Demitodi parasė:

ALEKSANDRAI REPLAI     

Šramas Šolinčikas

MOTYVACINIS LAIŠKAS:

Aš gal ir nesu geriausias iš visu bet , mano pliusai yra tokie mano bendravimas su žmonėmis yra labai mandagus , jeigu žmonės turi priekaištu aš stengiuosi išlikti toks pats mandagus žmogus , nemėgstu veltis i muštynes ar pradėti koliotis su kitais žmonemis. Šiaip esu draugiškas , gabus žmogus , mėgstantis padėti kitiems , gimiau Lietuvoje bet šiuo metu gyvenu Londone ir ten dirbau paramediku ką galiu pasakyti anglijoje yra žymiai sunkiau dirbti paramediku negu Lietuvoje.Tenai yra daugiau žmonių kurie mėgsta išgerti  , panaudoti narkotinių medžiagų , tad turiu patirties ir su tokiais dalykais.

Kokia patirtimi medicinos srityje galite pasigirti, kokius kursus, mokslus esate pabaigę? (Kėli sakiniai)

3 metus vairavau greitosios automobilį,  bei metus dirbau medicinos centre 1 pagalbos skyriuje ,  medicinos fakultete , 6 metus studijavau bendraja medicina.

Tiesiog norėčiau visą savo gyvenimą dirbti paramediku. Gal būt tapti net vadovaujančiu visam Medicinos Centrui. Dar norėčiau būti žinomas visam pasauliui.

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius: 15.
  2. Jūsų discord ID : Hr0zee #4032.
  3. Kokia RP patirtis? 7 Mėnesiai.
  4. Kodėl būtent pasirinkote Medikus? Nes mėgstu padėti žmonėms mano svajonė yra tapti mediku  arba paramediku.
  5. Kaip manot kokias vertybes tausoja medikai? Gailėstingumo, ir kantrumo.
  6. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Kuria taisykle išskirtumėt? : Taip esu , išskirčiau visas taisykles nes be jų nebūtų kokybiško RP. Bet jeigu klausiat vieną taisyklę tai New Life Rule kai miršti turi viska pamiršti ir gyventi toliau.  

Redaguota hr0zee
Truputi nedabaigiau.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)
prieš 12 valandas (-ų) , Ted1sss parasė:

ALEKSANDRAI REPLAI     

VARDAS PAVARDĖ Mikalojus Petrovichius 

MOTYVACINIS LAIŠKAS: Esu labai ryžtingas, ir neeguiztas, visada kai kažką darant medicinos srityje, niekada nežiūriu į kitus kurie yra geresni, ir nepradedu stresuoti, nors ir nepavyksta, bet turiu užsibrėžta tiksla, todėl niekada ne pasiduodu, visada spaudžiu iš savęs max., ko nedaro kiti, nebijau žmonėms pasakyti kažko į akis, bet visada pradedu nuo savęs, ar aš pats ne kaltas? Gal esu klaidingai, todėl dažniausiai, retai ką nors sakau, nes pats darau tokias pačias klaidas, pats gi klystu. Dažniausiai padedu nepasiturintiems žmonėms, kodėl? Nes pats vaikystėje buvau nepasiturintis, Gruzijoje buvo įprasta šaipytis iš manęs, bet niekada ne sakydavau nei savo broliams nei tėvams, tėvų beveik niekada ne matydavau, mokėdavau už save pastovėti pats, esu užsispyręs, ir kartais būnu net per stipriai, kartais savęs klausiu, ar turiu idealų charakterį, atsakymas būna ne, todėl tai bandau keisti, nors tai yra beveik nebeįmanoma, ar ne tiesa? Šita motyvacija kuria paskaitau sau, man suteikia jėgų. Dirbti, ir toliau tobulėti gyvenime. 

Kokia patirtimi medicinos srityje galite pasigirti, kokius kursus, mokslus esate pabaigę? (Kėli sakiniai) Patirties turiu daug. Turiu bakalauro laipsnį. Baigęs VDU universitetą, bet prieš tai esantį Gruzijoje medicinos universitetą, vėliau Indijos universitetą, kur trūko tik 1m.

Kokia savo ateiti matote musu Medicinos centre? Aš manau, kad darbas kol kojos leis, noriu atnešti tokią pačią tradiciją į namus, močiutė, senelis, ir tėvai buvo gydytojai, todėl mes penki broliai tradicijas turim išlaikyti. 

OOC KLAUSIMAI:

Jūsų amžius: 16

Jūsų discord ID Ted1sss#0244

Kokia RP patirtis? Turiu metų patirtį, prieš gerus penkis mėnesius žaidžiau eclipse rp, vėliau perėjau į rusišką rp, kadangi mokų normaliai rusų kalbą. O dabar žaidžiu fivem serverius, kartai nueinu Farairp, arba Gtavrp.lt, bet gaila kokybiško rp nerandu. 

Kodėl būtent pasirinkote Medikus? Man patinka darbas, nesėdi vietoje, ar važiuoji po 4km, kažkur, kad nuvežtum siuntinį, gauni daug rp, ir gali save labiau atskleisti 

Kaip manot kokias vertybes tausoja medikai? Medikai tausoja, meilę darbui ir pagalba

Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Kuria taisykle išskirtumėt? Taip esu, visada persiskaitau, išskirčiau powergaming'as ir metagaming'as, nes jos dvi labiausiai gadina quality rp. 

Interviu!

Redaguota Demitodi

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)
prieš 9 valandas (-ų) , Meškiukas parasė:

Antanas Kalmaras

MOTYVACINIS LAIŠKAS:

Nenorėčiau iškart pradėti nuo to, kad esu daug geresnis negu kitu, manau anketose galime apsimesti pranašesni, bet tą įrodysime tik žaidime, todėl manau, kad pranašesnis prieš kitus esu tik tuo, kad esu labai komunikabilus, o visos kitos vertybės pasirodys tik žaidime. Aš pats esu draugiškas žmogus, nemėgstu veltis į konfliktus, stengiuosi viską spręsti taikiai, o ne kumščiais. Visada stengiuosi padėti žmonėms, vertinu jų pastangas, bet esu degtukas, galiu greitai užsidegti ir tiesiog sakyti tiesą į akis. Nemėgstu meluoti, visada sakau ką manau, nors tai gal ir kitus žeidžia. Pats esu tas, kuris visada siekia aukščiausių tikslų, siekia tobulėti ir mokytis iš savo klaidų, nebijau pralaimėti, nes pralaimėjus kažką gali išmokti naujo. Visada stengiuosi išlikti paprastas žmogus ir būti savimi, nemėgstu žmonių kurie aukština save prieš kitus ir bando parodyti kokie jie yra nuostabūs. Nemėgstu savanaudžių, bei nesu vienas iš jų.

Kokia patirtimi medicinos srityje galite pasigirti, kokius kursus, mokslus esate pabaigę? (Kėli sakiniai) Prieš kelerius metus baigiau studijas JAV, vėliau grįžęs į Lietuvą atlikti praktiką, supratau, kad verčiau praktiką atliksiu Norvegijoje, todėl atlikęs praktiką ten, pasisėmęs daug naujų žinių dabar jas ruošiuosi taikyti čia.

Kokia savo ateiti matote musu Medicinos centre? Ateitį Medicinos centre tikrai matau, matau save augantį kaip žmogų, kaip darbuotoją ir kaip draugą. Stengsiuosi kilti karjeros laiptais, stengsiuosi įgauti reputaciją tarp žmonių, tarp kolegų, tarp viso departamento ir stengsiuosi įrodyti, kad Medicinos centro komanda yra darbščiausia, stengsiuos pakelti jos reitingus. Bet mano ateitis šiame darbe tikrai priklausys ne vien tik nuo manęs, o nuo aukštesnio rango medikų, direktorių ir pačio kolektyvo.

OOC KLAUSIMAI:

2. Jūsų discord ID: Ignas #5014
  3. Kokia RP patirtis? Patirtis Lietuvos serveriuose nėra labai didelė, bet užsienietiškuose serveriuose žaidžiu daugiau nei metus.
  4. Kodėl būtent pasirinkote Medikus? Medikus pasirinkau todėl, kad dievinu padėti žmonėms, medikų darbas man suteikia laimės, aš juo galiu mėgautis ir tiesiog jaučiuosi savimi, kai padedu žmonėms, saugau jų gyvybes, tvarstau jų kojas ar gelbėju nuo pavojų.
  5. Kaip manot kokias vertybes tausoja medikai? Medikai tausoja komunikabilumą, darbštumą, kompetetingumą, mokėjimą elgtis sunkiose situacijose, mokėjimą bendrauti ir vertinti savo darbą.
  6. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Kuria taisykle išskirtumėt?Esu susipažinęs su serverio taisyklėmis. Išskirčiau fear rp ir metagaming.

Interviu!

Redaguota Demitodi

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 2 valandas (-ų) , TH0MIE parasė:

Albertijanas Šlapeika

Gerb. Direktorei ALEKSANDRAI REPLAI     

MOTYVACINIS LAIŠKAS:

(nurodykite kuo jus esategeresnis nei kiti kandidatai, kokia jūsų charakteristika, apibūdinkite save (maždaug 100 žodžiu)

aš manau,kad man puikiai seksis šiame darbe,nes turiu išsilavinimą didesnį,nei reikia turėti paramediko darbui.Esu labai komunikabilus,jau gerai pramokęs lietuvių kalbą,nors esu svetimtautis,todėl iš pacientų galiu išgauti labai daug informacijos ir užtikrinti maksimalią pirmąją/antrąją pagalbą.Moku sutelkti dėmesį,nesu išsiblaškęs galiu dirbti budėjimais net ir naktį.Neturiu šeimos todėl manau,kad mano darbas būtų efektyngesnis ir skirčiau jam daugiau laiko,nei kiti,kurie turi šeimas.Turiu susidomėjimą medicinos raida/pradininkyste,žinau staigius pirmosios pagalbos suteikimo metodus gamtoje,nes išmanau vaistažolių funkcijas.Esu taikus,įvykus konfliktui iškvietimo metu,sustabdyčiau neramumus,užtvirtinčiau saugumą.Galiu dirbti viršvalandžius,darbas būtų mano pagrindinis hobis.Žmogaus sveikatos pažymas rašau detaliai,su visais simptomais.gydytojui,kuris turėtų rūpintis antrąja pagalba nekiltų neaiškumų

Kokia patirtimi medicinos srityje galite pasigirti, kokius kursus, mokslus esate pabaigę? (Kėli sakiniai)Gimiau armėnijos TSR,pasinaudojęs SSRS kompensacija dėl šeimos nario išvykau mokytis medicinos į VU.Baigiau Magistro laipsniu.baigęs moklus,atlikęs rezidentūrą Dirbau vaistų komercinėje firmoje "Astra Zenica".Firma užsidarė ir noriu grįžti prie gelbėjimo darbo VŠĮ-Los Santos Medicinos Centre.

Kokia savo ateiti matote musu Medicinos centre?Ateitis medicinos centre manau bus tikrai šviesi.Net neabejoju,kad žmonės bus patenkinti mano paslaugomis,turėsiu aukštą reoutaciją.Aš nebūsiu pačiose aukščiausiose preigose tai ligoninė daug nepakis,bet nepablogės tai garantuoju.

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius:13
  2. Jūsų discord ID: Gandrelis#3927
  3. Kokia RP patirtis? žaidžiau Eclipse RP serveryje,lietuviškuose prastos kokybės RP serveriuose.
  4. Kodėl būtent pasirinkote Medikus? Medikus pasirinkau todėl, kad IRL norėčiau būti mediku,labiausiai išmanau apie šią profesiją.
  5. Kaip manot kokias vertybes tausoja medikai? Medikai turi tausoti ištvermingumą,gailestingumą
  6. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Kurią taisykle išskirtumėt?Esu susipažinęs su serverio taisyklėmis,labiausiai išskirti norėčiau FearRP,nes žmogus OOC negali justi baimės ir tai nėra lengva suvaidinti.Meta gaming,man labai nepatinka kai žmonės OOC gautą informaciją naudoja IC

Nepriimtas

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

ALEKSANDRAI REPLAI   

Aleksandras Severnas 

OOC

2. Jūsų discord ID:Pecia#5790
  3. Kokia RP patirtis? Žaidžiau gan ilga laika HARD rp serveriuose,buvęs policijos darbe ir užsiemęs ne menka vieta.
  4. Kodėl būtent pasirinkote Medikus? Na esu bandęs tiek mechaniku,tiek taksi ir tiek policijos darba,o dabar manau ir noriu išbandyti kažka naujo.Bei šeip patinka padėti žmonėms,susipažintu su kitokiu rp lygiu.
  5. Kaip manot kokias vertybes tausoja medikai? Kantrumas,komunikabilumas,mandagumas,drasa.
  6. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Kuria taisykle išskirtumėt? Taip skaičiau,labiausiai išskirčiau fearrp.Šia taisykle dažniausia pažeidžia žaidėjai ir tai gadina serverio žaidėju aktyvuma,kantrybė bei patį serveri.

Motyvacinis laiškas:

Na neesu aš geresnis už kitus kandidatus,bet žinau tiek kad daugelis kandidatu neprilygtu man.Ilga laika gyvenau mieste su sugriežtintais įstatymais ir užsiemęs aukšta vieta darbe,todėl del to nebūtų jokiu problėmu.Visu pirma esu gan mandagus,dėl mažos necenzurinės leksikos vartojimų,taip pat galiu pasigyrti jog galiu greitai reaguoti bei išsprėsti menkiausia problema,todėl jog kituose miestuose buvau greito reagavimo būrio pavaduotojas.Gimiau Kolumbijoje,medeleine,bet lietuvių kalba man nebuvo priešas,todėl slepiausi nuo didelių narkotikų baronu dengdamasis lietuvių kalba.Išvykęs i Amerika sutikau naujų draugu ir jie priglaude mane i policijos departamenta dėl geros praeities ir nepriekaištingu įgudžiu.Po kiek laiko buvau priimtas ir i greito reagavimo būrį bet žuvus partneriui pasitraukiau iš greitojo reagavimo būrio.Tad dabar manau jog medicina yra man ir vis dėl to tiek vaikysteje,tiek užaugęs ja domėjaus.

Kokia patirtimi medicinos srityje galite pasigirti, kokius kursus, mokslus esate pabaigę? Esu baigęs American International Medical University,baigiau vos ne su geriausiais reitingais bet po mokslu pasiulytam darbui atsisakiau.

Kokia savo ateiti matote musu Medicinos centre?Plačia ir įdomia,vis dėl to planuoju prabūti ne vienerius metus ir patirti ne viena įvyki.

Redaguota LeX

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

ALEKSANDRAI REPLAI     

EDVINAS BUROVAS

MOTYVACINIS LAIŠKAS:

Norėčiau pradėti nuo to, kad esu labai kantrus ir komunikabilus, kas, manau, yra puikios vertybės kandidatui į medikus. Man patinka darbas su žmonėmis, o ypač patinka tiems žmonėms padėti, būtent todėl baigiau koledžą Čikagoje ir turiu magistro laipsnį medicinos srityje. Žmogus esu labai draugiškas, stengiuosi su visais sutarti gerai, arba bent neutraliai, vengiu įvairių kivirčų, kad mano tiek asmeninė, tiek darbo aplinka išliktų kuo malonesnė ir man pačiam, ir kitiems. Visada stengiuosi žmonėms padėti ne tik medicinos klausimais, bet net ir paprasčiausiose situacijose, kaip padėti senesio amžiaus žmonėms pereiti gatvę, kol mokslai koledže neprispaudė, labai daug savanoriavau. Nemanau, kad už kitus kandidatus esu kažkuo žymiai geresnis, tačiau esu išsilavinęs, kvalifikuotas šiam darbui ir tikrai galiu pažadėti, kad į šį darbą žiūrėsiu tikrai atsakingai ir liksiu firmai lojalus.

Kokia patirtimi medicinos srityje galite pasigirti, kokius kursus, mokslus esate pabaigę? (Kėli sakiniai) Esu kvalifikuotas traumatologas, įgijęs magistro laipsnį Čikagoje esančiame Ilinojaus koledže.

Kokia savo ateiti matote musu Medicinos centre? Stengsiuosi kilti kuo aukščiau, tikrai neišeisiu po kelių metų, įdėsiu tiek pastangų, kiek tik bus įmanoma. Nelabai įsivaizduoju, kas bus ateityje, tačiau, jei tik aplinkybės leis, tikiuosi dar daug išmokti ir tapti chirurgu.

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius: 17
  2. Jūsų discord ID: edvinas20#6425
  3. Kokia RP patirtis?: GTA roleplay'iaus labai ilgai nežaidžiu, tik apie vieną mėnesį, tačiau žaidžiau tik whitelisted hard-rp serveriuose, puikiai suprantu rp taisykles ir pačio roleplay gamemodo esmę, moku išsisukti iš situacijų, kurias limituoja žaidimo funkcijos, rp'indamas ir nesinaudodamas OOC chatu.
  4. Kodėl būtent pasirinkote Medikus?: Manau, kad medikuose RP patirtis yra geriausia iš visų darbų, nes situacijos, į kurias žmonės papuola būna įvairios, ir su kiekviena reikia susitvarkyti skirtingai, taip pat medicinos sritis yra išskirtinė tuo, kad, palyginus, kiti darbai yra pakankamai banalūs, lengvai suprantami net ir iš bendro išsilavinimo, kur labai daug naujo nelabai sužinosi, o su medikų darbu aš realybėje nelabai esu susidūręs ir būtų visai įdomu tai patirti net ir žaidime.
  5. Kaip manot kokias vertybes tausoja medikai?: Pasiaukojimą, medikai stengiasi išgelbėti žmones betkokia kaina, nesvarbu kokiu paros metu ar kokiomis sąlygomis reiktų dirbti. Drąsa ir kantrybė, turi nebijoti priimti svarbių sprendimų, atidžiai išklausyti savo klientų nuomonės, nesvarbu ji sutaptų su pačio mediko ar ne. Sąžiningumas ir teisingumas, medikai turi su visais klientais elgtis vienodai, nepriklausomai nuo jų religijos, amžiaus, statuso, ar dar kokios priežasties.
  6. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Kuria taisykle išskirtumėt?: Taip, esu susipažinęs su visomis taisyklėmis, išskirčiau tikriausiai Fear-rp, nes šios taisyklės pažeidimas, mano nuomone, labiausiai gadina roleplay'iu, žmonės supranta, kad mirę tiesiog atsiras ligoninėje, ir net to nepastebėdami kartais elgiasi taip, kaip realybėje jokiais atvejais neišdrįstu.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 18 valandas (-ų) , LeX parasė:

ALEKSANDRAI REPLAI   

Aleksandras Severnas 

OOC

2. Jūsų discord ID:Pecia#5790
  3. Kokia RP patirtis? Žaidžiau gan ilga laika HARD rp serveriuose,buvęs policijos darbe ir užsiemęs ne menka vieta.
  4. Kodėl būtent pasirinkote Medikus? Na esu bandęs tiek mechaniku,tiek taksi ir tiek policijos darba,o dabar manau ir noriu išbandyti kažka naujo.Bei šeip patinka padėti žmonėms,susipažintu su kitokiu rp lygiu.
  5. Kaip manot kokias vertybes tausoja medikai? Kantrumas,komunikabilumas,mandagumas,drasa.
  6. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Kuria taisykle išskirtumėt? Taip skaičiau,labiausiai išskirčiau fearrp.Šia taisykle dažniausia pažeidžia žaidėjai ir tai gadina serverio žaidėju aktyvuma,kantrybė bei patį serveri.

Motyvacinis laiškas:

Na neesu aš geresnis už kitus kandidatus,bet žinau tiek kad daugelis kandidatu neprilygtu man.Ilga laika gyvenau mieste su sugriežtintais įstatymais ir užsiemęs aukšta vieta darbe,todėl del to nebūtų jokiu problėmu.Visu pirma esu gan mandagus,dėl mažos necenzurinės leksikos vartojimų,taip pat galiu pasigyrti jog galiu greitai reaguoti bei išsprėsti menkiausia problema,todėl jog kituose miestuose buvau greito reagavimo būrio pavaduotojas.Gimiau Kolumbijoje,medeleine,bet lietuvių kalba man nebuvo priešas,todėl slepiausi nuo didelių narkotikų baronu dengdamasis lietuvių kalba.Išvykęs i Amerika sutikau naujų draugu ir jie priglaude mane i policijos departamenta dėl geros praeities ir nepriekaištingu įgudžiu.Po kiek laiko buvau priimtas ir i greito reagavimo būrį bet žuvus partneriui pasitraukiau iš greitojo reagavimo būrio.Tad dabar manau jog medicina yra man ir vis dėl to tiek vaikysteje,tiek užaugęs ja domėjaus.

Kokia patirtimi medicinos srityje galite pasigirti, kokius kursus, mokslus esate pabaigę? Esu baigęs American International Medical University,baigiau vos ne su geriausiais reitingais bet po mokslu pasiulytam darbui atsisakiau.

Kokia savo ateiti matote musu Medicinos centre?Plačia ir įdomia,vis dėl to planuoju prabūti ne vienerius metus ir patirti ne viena įvyki.

Priimtas

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

ALEKSANDRAI REPLAI     

MATAS MAŽEIKA

MOTYVACINIS LAIŠKAS: 

Esu šiuo metu slaugas. Išsilavinimą įgijau kolegijoje, turiu galiojančią darbo licenziją. Man 27 metai, todėl galiu vykti dirbti į užsienį. Galiu dirbti tiek ligoninėje, tiek slaugos namuose ar individualiuose namuose. Taip pat galiu dirbti pagal neterminuotą darbo sutartį.  Biagęs kolegijoje slaugo mokslus nusprendžiau siekti visą savo gyvenimą su mediciną, tad stojau į Lietuvos Edukologijos universitetą.

Esu atsakingas, darbštus ir konkreti asmenybė. Siekiu geriausių rezultatų, esu orientuotas į tikslo siekimą ne kiekybės atžvilgiu, o kokybės. praktikos dalį atlikau ligoninėje kur teko dirbti su pacientais po įvairių traumų. Pagrindinė veikla buvo ligos istorijos pildymas, jau sudaryto gydymo plano analizės ruošimas bei pasiektų pacientų rezultatų vertinimas. Todėl atlikęs praktikas skirtingose srityse galiu teigi, kad esu komunikabilus ir gebu nepasimesti kritinėse situacijose. Sugebu formuluoti bei pagrįsti savo sprendimą, taip pat sugebu prisiimti atsakomybę už savo atlikto darbo kokybę.

Anglų kalba moku gerai, vokiečių, rusų kalbą suprantu labai gerai. Taip pat labai gerai dirbu kompiuteriu.

Tikiuosi, kad Jus sudomins mano gyvenimo aprašymas ir motyvacinis laiškas. Labai norėčiau dirbti Jūsų siūlomą darbą. Dėkoju už Jūsų laiką svarstant mano kandidatūrą. Lauksiu Jūsų atsakymo.

E

Esu jaunatviškas energingas kupinas įdėjų bei siekių ne tik savo bet ir komandos tikslų. Siekiu pasiekti paramedikų nustatyto plano esu nusiteikęs dirbti visų 120% bei įrodyti, kad esu vertas šios pozicijos. Palyginus su kitais kadidatais galiu drąstiškai teigti kad turiu daugiau patirties iš biologijos pozicijos ir galėčiau nustatyti sužeidimus kelių minučių tikslumu.

Baigiau Lietuvos Edukologijos universitetą, įgijau biologo - chemiko specialybę bei mokytojo kvalifikaciją ir  manau, kad mano išsilavinimas ir įgyti praktiniai įgūdžiai tiktų užimti privačios klinikos paramedikų gretas. Manau svarbiausia ką verta akcentuoti, tai mano asmenines savybes kurias minėjau jau motyvaciniame laiške.

Kilti karjeros laiptais, bei siekti komandos iškeltų tikslų. Teikti aukščiausia gydymo planą klientams, bei gerinti Medicinos centro veretybes bei kokybę. 

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius: 27
  2. Jūsų discord ID FOSTERbit#6600
  3. Kokia RP patirtis? Apie 6mėn
  4. Kodėl būtent pasirinkote Medikus? Nes Medikų darbas sužavėjo stebint kituose serveriuose, tik skaudu buvo žuūrėti i cypiančiu mediku balsus. Tad manau šis darbas rimtesniems asmenims su normaliu požiūriu.
  5. Kaip manot kokias vertybes tausoja medikai? Tęsdami profesinės etikos hipokratiškąsias tradicijas t.y gerbdami žmogaus orumą ir teises bei paciento autonomiją, gerbdami žmogaus gyvybę nuo prasidėjimo iki mirties, siekdami pateisinti gerą gydytojo vardą.
  6. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Kuria taisykle išskirtumėt? Taip susipažinęs. Labiausiai išskirti galima fear-rp su realybę neatitinkačiais veiksmai bebaimiški veiksmai. Aiškus metagming ir powergaming kurie naudojami dažnai kitu atžvilgiu.

Redaguota FOSTERbit

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 5 valandas (-ų) , FOSTERbit parasė:

Priiimtas i sekanti etapa

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

ALEKSANDRAI REPLAI     

VARDAS PAVARDĖ

MOTYVACINIS LAIŠKAS:

Nemanau, kad aš galėčiau lygintis su kitais kandidatais, nes nežinau ką jie sugeba ir dar pats nesu rades sau vietos pasaulyje. Viename mieste buvau medikas ir mane ten visi gerbė. Esu draugiškas ir moku bendrauti su žmonėmis, todėl manau man būtų lengviau įkalbėti žmogų, kad jis vyktų į kliniką jei tai yra būtina ir jis atsisako. Esu ir kulturingas ir keiksmažodžių nenaudojantis asmuo todėl manau rodyčiau tikrai gerą pavyzdį iš kalbėjimo pusės. Taip pat nebijau sunkių darbų. Jei man reikėtų ištraukti žmogų iš kokios gilios duobės tai aš tikrai tai padaryčiau. Ir manau, kad geriausia mano savybė tai geras vairavimas, nes kiekviena sekundė gali būti lemiama.

Kokia patirtimi medicinos srityje galite pasigirti, kokius kursus, mokslus esate pabaigę? (Keli sakiniai) Esu baigęs medicinos studijas ir rezidentūrą kitame mieste, tačiau jei ir vėl reikėtų atlikti rezidentūrą tai mėlu noru ją atlikčiau.

Kokia savo ateiti matote musu Medicinos centre? Tai manau būčiau geras kolega ir geras daktaras kuris padėtu visiems kurie gulėtų be sąmonės ar būtų susilaužę koją ir t.t.

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius: 15
  2. Jūsų discord ID ScanisGold#6230
  3. Kokia RP patirtis? 2 mėnesiai RP patirties (FiveM)
  4. Kodėl būtent pasirinkote Medikus? Nes noriu padėti žmonėms kuriems reikia medikų. (Kiek esu žaidęs kituose RP serveriose tai pastebėjau, kad medikų visada trūksta ir manau, kad galėčiau šiek tiek padėti. Dar dažnai esu aktyvus naktimis todėl tai tikrai padėtų.
  5. Kaip manot kokias vertybes tausoja medikai? Tai pagarba ligoniui, kad ir kas jam būtų, pagalba visada prireikus ir nieko nėra svarbiau nei žmogaus gyvybė.
  6. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Kuria taisykle išskirtumėt? Taip, "Negalima naudoti serverio klaidų", nes jeigu būtu rasta klaida, kad tu galėtum atsikelti su savo daiktais tai ją visi naudotu iki kol ją sutvarkytų.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

PRAŠYMAS DĖL PRIĖMIMO Į DARBĄ

Andrius Stanevičius

MOTYVACINIS LAIŠKAS:

Sveiki, esu Andrius. Man yra 20 metų. Gyvenime, esu visai aktyvus vaikinas. Nemėgstu labai didelių balių, negeriu, bet mėgstu užtraukti dūmelį. Taip pat baigęs pradinę, vidurinę, bei aukštąją mokyklas. Gyvenu Lietuvoje nuo pat gimimo, esu Lietuvis. Kol kas šeimyninėje padetyje esu vienišas. O šiaip, esu bendraujantis, draugiškas bei padedantis kitiems. Galbūt, kažkiek charizmatiškas, kas tikrai padėtų tiek man tiek kolegoms. Darbus pradėjęs, juos visad pabaigiu iki galo, nemėgstu atidedinėti. Manau, kad kiti iš mano darbo kokybės galės imti pavyzdį.

Kokia patirtimi medicinos srityje galite pasigirti, kokius kursus, mokslus esate pabaigę? (Kėli sakiniai) Visai neseniai baigiau Lietuvos sveikatos mokslų universitetą ir turiu užbaigimo diplomą. Ten mokiausi 2 metus. Mokymuose dalyvavau visuose, žinau kaip reikia suteikti pirmąją pagalbą, kaip žmonėms nuvalyti, dezinfekuoti žaizdas, kaip naudoti defibriliatorių, kaip saugiai transportuoti žmones į gydymo įstaigą.

Ateitį matau šviesią ir gerą. Dirbsiu čia tikrai ilgai, kol sveikata leis. Siekčiau kuo aukštesnio rango, o poto gal netgi ir direktoriaus posto. Aišku, be to būčiau geras medikas žmonėms ir geras kolega kitiems medikams. Iš ties norėčiau gauti direktoriaus postą ir įrodyti iš ties ką sugeba medikai.

OOC KLAUSIMAI:

1. Jūsų amžius: 14
  2. Jūsų discord ID Rol3x#5244
  3. Kokia RP patirtis? Rp žaidžiu gal 2 metus, suvokimą turiu tikrai gana gerą. Rp situacijas darau visas nuo pradžios iki galo. Esu žaidęs keletą lietuviškų ir angliškų serverių.
  4. Kodėl būtent pasirinkote Medikus? Nes mėgstu padėti žmonėms, mano porą giminių yra realybėje medikai, todėl esu matęs ir žinau kaip jie atlieka savo darbą. Manau, jį galėčiau išbandyti ir čia. Be to, čia nėra tokios didelės įtampos kaip policininkuose, todėl manau lengvai galėčiau pritapti šiame darbe.
  5. Kaip manot kokias vertybes tausoja medikai? Aišku, svarbiausia išsaugoti žmonių sveikatą ir gyvybes. Mūsų rankose, yra daugelio žmonių pasitikėjimas mumis, kadangi nutikus nelaimei, mes greitai sureaguotume, bei tinkamai atliktume savo darbą. Medikai negali apsileisti ir prarasti žmonių pasitikėjimo, medikai turi daryti viską nuo A iki Ž kiek tik įmanoma geriau.
  6. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Kuria taisykle išskirtumėt? Taip esu susipažinęs su taisyklėmis, išskirčiau streamsniping(metagame), nes pats galbūt planuoju streaminti, ir esu matęs kaip žmonės paskui tave laksto, kad patekt į streamą, kas erzina ir trugdo.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !