Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

Bosas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Viskas, kas parašyta nario Bosas

 1. Bosas

  #4 Daugiau informacijos apie BETA

  Žmones nevertina darbų ir visada įžvelgią tik blogas savybes ir pamiršta gerus dalykus. Pažiūrėjus stream galima pamatyti kur nueina pinigai ir visas laikas. Norime visko greitai ir kokybiškai. Ne taip gyvenimas veikia. Nori kokybes, turėk ir kantrybes. Aš manau, kad dauguma remėjų remia nes mato gera šito projekto ateitį, o ne tik del to kad gautu kažko geriau už kitus. Sekmės su darbais ir atostogom Lietuvoje. With love Bosas❤️
 2. Bosas

  6Sides serverio startas!

  Ten mafija nepaskirta kaip darbas. Tiesiog parodyta, kad serveryje galesi pasidaryti savo grupuote. Čia ne darbų pristatymas, o serverio.
 3. Bosas

  6Sides serverio startas!

  Ant tiek selflover. KIENO SCENOS SUKURTOS hmm editoriau pyp.
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Neturiu tokio, bet sukurtas bus Ignas Videika2. Jūsų idėja: Transporto saugos departamentas.3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Taigi tai yra tik idėja tai nepulkit baisiai. Jei bus toks dalykas, kaip rida, skirtingos automobiliu žalos. Tai būtu manau kieta turėti ir transporto saugos departamenta. Jie prižiūrėtu transporto priemones kelyje, kad važinėtu tvarkingos, nedaužtos ar neregistruotos, neviršytu svorio limito sunkvežimiai. Kad turėtu draudima su techinikiu. Jei nebus techinikio tai vat būtų dar viena idėja, kad jis atsirastu. Manau dar pagyvintu RP. Čia ne privalo būti didelis departamentas. Jie užsiimtu tik kas susija su transportu, tada būtų mažiau vargo policijai ir tiesiog atsirastu dar viena veikla serveryje. Šita idėja yra labai didele tai nerašysiu jos visos, bet jei bent biški yra noro tai įgyvendinti, pasakykit aprašysiu dar tiksliau!4. Nuotraukos arba video medžiaga (nebūtina):
Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×