Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

MrCivilis

Narys
 • Pranešimų skaičius

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

2 Neutralus

Apie MrCivilis

 • Gimtadienis Gegužės 18

Asmeninė informacija

 • Discord
  MrCivilis#6997

Paskutiniai profilyje apsilankė

38 profilio peržiūros
 1. MrCivilis

  #4 Daugiau informacijos apie BETA

  Labai džiugu girdėti dėl greitu metu ateinančios Early Access versijos. Taip pat palaikau šią įdėją daugiausiai dėl to jog bus atrasta daugelis bug'ų ir jūs juos galėsite ramiai išspęsti iki naujai ateinančios versijos atnaujinimo. Taip pat džiugu girdėti jog esate prieš taip vadinama Pay 2 Win ir kaip drįstu spėti žaidime nebus jokių galimų paslaugų pirkimo, kaip pvz. VIP ar pnš.. Bei dėl tų pinigų, kuriuos paaukoja projekto remėjai manau galbūt jiems tiesiog reikia sužinoti kiek viskas kainuoja ir kur tiksliai jų pinigai yra paskirstomi, na čia bent jau mano mintys :D. Sėkmės likusiuose darbuose, laukiam žinių!
 2. MrCivilis

  0.1.1 B

  Antroji atnaujinimo dalis taip pat nenuvylė, sėkmės darbuose!
 3. MrCivilis

  0.1.0 B

  Labai džiugu matyti tokį išsamų atnaujinimo aprašymą, su nekantrumu laukiame sekančių naujovių! Sėkmės darbuose! 😉
 4. MrCivilis

  Dabartinė situacija projekte

  Labai gaila, dėl nutikusių blogų aplinkybių, tikimės jog sekantis serverio paleidimas bus sėkmingas 🙂 #staypoweredup
Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×