Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

tehknight117

Narys
 • Pranešimų skaičius

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

2 Neutralus

Paskutiniai profilyje apsilankė

98 profilio peržiūros
 1. tehknight117

  #3 BETA?

  Aš už, kaip ir kažkas sakė susipažinsim su community, veikėjais ir t.t padėsim rasti bugus.
 2. tehknight117

  Pro Era

  Atrodo išskirtinai sėkmės 😉
 3. tehknight117

  Prisistatau Maksas Vasilyev

  Komentarų auka -rep (no offence 🙂 )
 4. tehknight117

  Prisistatau Gerdas Piteris

  Hoza maniau quiz teamas draugiškesnis 😉 but hi
 5. tehknight117

  Prisistatau Gerdas Piteris

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gerdas Piteris2. Jūsų tikrasis vardas: Gerdas3. Amžius: 184. Miestas, kuriame gyvenate: Telšiai5. Jūsų pomėgiai, hobiai: Leisti laisvalaikį su draugais, bei žaisti kompiuterinius žaidimus.6. Charakterio bruožai: Draugiškas, linksmas.7. Gerosios/blogosios savybės: Jeigu su manimi elgiamasi gerai, tikėkis tokių pačių veiksmų iš mano pusės, o šiaip tai geros savybės taipogi yra kaip ir minėjau, draugiškas, linksmas, bei visada atviras naujoms pažintims, visada sakau tik tiesą, bet mėgstu kartais ir pamėluoti pokštaudamas, taipogi labai bendraujantis.8. Kuo jūs ypatingas, kuom išsiskiriate iš kitų?: Galbūt savo characterio bruožais, bei savo atvirumu ir bendravimu.9. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: Turiu šunį vardu Dipsis.10. Turite sesių, brolių?: Dvi seses.11. Kaip sužinojote apie mūsų projektą?: Radau naršydamas internete.12. Jūsų pasiekimai projekte?: Kolkas jokių, bet viskas su laiku.13. Tikslai serveryje: Būti neeiliniu žaidėju, bet taipogi noriu stengtis padėti kitiems, bei užsitarnauti savo gerą vardą, kad kiti žmonės mane pažinotu.14. Kiek laiko žaidžiate serveryje?: Vis dar laukiu starto.15. Jūsų nuotrauka (būtina): https://www.instagram.com/gerdaszx/
 6. tehknight117

  [Idėja] Gauju frakcijos

  +
Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×