Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

cCheerSs

Narys
 • Pranešimų skaičius

  22
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

cCheerSs paskutinį kartą laimėjo Birželio 10

cCheerSs turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

14 Turintis žodį

Paskutiniai profilyje apsilankė

288 profilio peržiūros
 1. cCheerSs

  #3 BETA?

  Na aš tik norėjau pasakyti, kad jeigu žaisti jau įmanoma, dirbti frakcijose įmanoma, jeigu taxi, mechanicai, policininkai ir medikai jau gali atlikti savo darbus, jei veikėją susikurti jau įmanoma, jei kažkokį turtą pirkti įmanoma (automobilius, rūbus ar kažką kitko) tai gal ir verta būtu, bet jeigu būtu tiesiog kaip susipažinimas su serveriu, kažkas panašaus į freeroam'ą iki kol bus startas, tai mano asmeninė nuomonė, jog tai nėra būtina. Geriau jau tada palaukti ir mėgautis viskuo ką serveris galės pasiūlyti.
 2. cCheerSs

  #3 BETA?

  Realiai aš nei už, nei prieš. Jeigu pagrindinės sistemos išbaigtos, jeigu žmonės be didelių problemų galės žaisti savo frakcijose ir darbuose, jeigu automobilius galėsim pirkt ir nebus problemų, kad jie dings, na ar kokie kiti klasikiniai bugai neatsiras, na žodžiu, jei bent jau pagrindiniai dalykai padaryti tai būtu visai smagu, žinoma. Bet jeigu dar yra likę daug darbo, jei viskas ką serveryje veiksim tai važinėsim su darbiniu transportu ir spekuliuosim ar užsibugins paskyros ir ar prarasim viską ką spėjom užsidirbt, ar ne, tai nemanau kad verta.
 3. cCheerSs

  6Sides serverio startas!

  Dar ilgai teks laukti manau.
 4. cCheerSs

  #2 Daugiau informacijos apie projektą iš manęs :)

  Ačiū už tiesą, tai viskas ko aš prašiau ir tai būtent dėl ko buvau "užpultas" pulko 6sides gerbėjų ir administratorių, kad ir kaip tai buvo neteisinga ir nesąžininga iš jų pusės, visgi aš neklydau. Kaip ten bebūtu, mums tai tik žaidimas, taip kad nors ir jau labai daug žmonių išėjo, daug ir išliko, jums - tai projektas. Taip kad neabejoju jog galų gale viskas jums pavyks. Pasiimkit tiek laiko, kiek jums reikia, nereikia "parintis" kad žmonės išeis, nes kaip jie išeis taip ir sugrįš, galų gale visiems pasidarys įdomu koks gi gavosi serveris. Realiai spėju kad net nenumanot kokia svarbi yra tiesa, pastarosios dramos būdavo ne dėl to, jog starto nėra, ne dėl to kad čia p*zdėc kaip žaist norim kad net rankos dreba, bet dėl to kad mums meluoja, o kai kažkas suabejoja tai dar ir įvairių įžeidžiančių žodžių išklauso, porą įspėjimų prasileidžia, o kai kurie ant galo ir baną gauna. Nebemeluokit, sakykit taip kaip yra, kažko nespėjat - taip ir sakykit, taip bus daug geriau.
 5. cCheerSs

  0.1.0 B

  Gerai pastebėta. Streameriams ir žmonėms kurie kels screenshot'us į forumą ar kur kitur teks blur'inti kanalus. Būtu gal visai gerai jei būtu kokia komanda, ar kažkas, kad paslėpti žaidimo metu racijos kanalą, ko gero streameriams aktualiausia tai būtu.
 6. cCheerSs

  Ką geiminat?

  Nieko vpš, dramblynas visiškas man tie FiveM serveriai visi, o RageMP nesidomėjau ar yra kitų lietuviškų projektų na ir realiai aplamai nėra įdomu, 6sides tikiuosi bus gerai iškeptas ir žaisiu čia, jei ne trinsiu lauk GTA V ir vsio.
 7. Rolandas žadėjo šiandien pasidalinti daugiau informacijos dėl serverio "būsenos" su mumis visais, didžiąją dienos dalį buvau išvykęs, Discord'as užlūžo, pats pasižiūrėti ar kas buvo rašyta dbr negaliu, tai pasidalinkit kas nors info jeigu nesunku (ir jeigu žinoma jis ką nors pasakojo). Dėkui. 

  1. Roman

   Roman

   zinok dc nk nera tikriausiai pamirso :DDD

  2. Rolandas

   Rolandas

   Rolandas buvo šiek tiek užsiėmęs, baigė tik puse atnaujinimų surašyti nes nori toliau dirbti prie serverio.

  3. cCheerSs

   cCheerSs

   Supratau, na svarbiausia kad reikalai nestovi vietoj 🙂

 8. cCheerSs

  #1 Dabartinė projekto situacija

  Sėkmės. Hype'o nebėra, atvirai sakau, bet kaip ten bebūtu serverio vis dar laukiu. Neskubėkit, darykit viską tiek laiko, kiek reikės. Šitiek laiko pralaukus gauti nekokybišką produktą būtu tik blogiau. Smagu, kad esat pakankamai paprasti ir bendraujat su mumis visais.
 9. cCheerSs

  Transporto priemonės serverio starto metu

  Pritariu, puikus automobilis.
 10. cCheerSs

  Role-Play ar GRP?

  Aš nesu RP eskpertas ir iškarto tariausi su žmonėmis, su kuriais žaidime bendrausiu daugiausiai (t.y būsimais kolegom DCC, direktoriumi, pavaduotoju, na ir taip toliau) kad man reikės šiek tiek pagalbos, aš pagrindus visus žinau, žinau manau visas taisykles, tačiau pats RP pas mane nėra toks "spalvingas", t.y naudojant /me komandą aš taip "gražiai" neišsireiškiu kaip kai kurie kiti žaidėjai, toks jausmas lyg man trūksta fantazijos, na žodžiu. Tad nuo savęs galiu pasakyti - stengsiuos kaip tik galėdamas. Na, o kiti mano manymu irgi ne iš kelmo spirti, visgi quiz'as atrenka tuos lmg ir sarg'o žaidėjus atmetė į šoną, bent jau aš taip galvoju.
 11. cCheerSs

  [IDEJA] Racija

  Anyways, už.
 12. cCheerSs

  Vėžimas į kaleimą sunkaus tipo nusikaltelį

  Mano manymu ši idėja turėtu būti skirta būtent gerbiamajam PD direktoriui. Šiai idėjai įgyvendinti tereikia rolepayinti ir viskas, na ir žinoma kad policija turėtu šią transporto priemonę jų garaže.
 13. cCheerSs

  BRIGADA

  Pagaliau, nebe kažkokios vaikų kuriamos "gaujos", o normalių žmonių įkurta frakcija, panašu, kad Brigada tikrai pagyvins gyvenimą serveryje ir duos darbo tiek policijai, tiek žurnalistams. Sėkmės.
 14. cCheerSs

  [idėja] Racija

  Realiai tai taip, tiesiog asmeniškai aš per dieną tiek prisikalbu, kad vakarop žaidžiant žaidimus noriu klausytis muzikos, ar kitų žaidimo garsų ir sėdėti tylumoje, paprasčiausiai pavargstu nuo žmonių, kalbų ir t.t., ir jokiais Discordais iš principo nesinaudoju, nebent susirašyt kai reikia su kažkuo. Tad visos teksto komandos serveryje man, ir tokiems kaip aš labai aktualu.
 15. cCheerSs

  [idėja] Racija

  Na aš manau kad joks serveris be to neapsieitu, ne visi ir ne visada discorde ar dar ten kur sėdi, tai be abejo už.
Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×