Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

heitas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  3
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

3 Neutralus

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

Vienintelis būsenos atnaujinimas

Visi nario heitas būsenos atnaujinimai

 1. Nu ką šnd startas girdėjau.

  1. Show previous comments  7 more
  2. Staska

   Staska

   NEKLAUSIAU

  3. heitas

   heitas

   @cCheerSs Buvo sakyta 2 dienos maždaug. bet persigalvojo eilinį kart

  4. cCheerSs

   cCheerSs

   Net nebeverta klausyt kas ten ką sako, jau kai bus tiesiai šviesiai pasakyta kad startas numatomas tokią ar anokią dieną - tada vėl lauksim, na nebent eilinį kartą kažkas nutiktu. Vėlgi, aš jų nekaltinu, nors nei karto neteko matyti tokių bairių dar, bet visgi, gyvenom prieš tai, gyvensim ir dabar, su serveriu ar be jo. Nors žinoma aš ir pats labai jo laukiu. Tiesiog ką bandau pasakyti, tai jog spekuliuoti ir spėlioti nėra būtina, nes realiai bent jau kaip iki šiol - nei vienas mūsų spėjimas nepasiteisino 😄

Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×