Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

PxLand

Narys
 • Pranešimų skaičius

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

3 Neutralus

1 sekėjas

Apie PxLand

 • Gimtadienis 1993.01.12

Asmeninė informacija

 • Discord
  #7431

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. PxLand

  #4 Daugiau informacijos apie BETA

  laukiam betos, tikiuos neužkalnu jau :)
 2. PxLand

  0.1.0 B

  Geras update, laukiam daugiau atnaujinimų ir žinoma starto ;)
 3. PxLand

  6Sides serverio startas!

  Laukiam nesulaukiam 🙂
 4. PxLand

  Prisistatau Watsonas

  privet 😄
 5. PxLand

  Prisistatau PxLand

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): -2. Jūsų tikrasis vardas: Ernestas3. Amžius: 264. Miestas, kuriame gyvenate: Šiauliuose5. Jūsų pomėgiai, hobiai: Mėgstu pažvejot dažnai, pastebėt autorally varžybas, pagrajint su kompu aišku 😄 Kaši labai lošt mėgstu, jeigu kas iš šiaulių duokit žinot galėsim sumest 😄6. Charakterio bruožai: Sunkus charakteris daug kas sako ypač kaip kas nors sunervoje 😄 bet pakest galima šiaip geras žmogus 😄7. Gerosios/blogosios savybės: Daug kam padedu jeigu reikia pagalbos iš niko nespreskit kad poxuistas esu 😄 / Būna dažnai kad prikalbu nesamonių, po laiko tenka gailėtis 🙂8. Kuo jūs ypatingas, kuom išsiskiriate iš kitų?: Charakteriu isiskiriu, veido bruožais ir ttp... Galima dar sakyt įgūdžiais ir daug kuom ,nes žmonės nėra vienodi juk.9. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: Turiu katiną vardu: Pūkis10. Turite sesių, brolių?: Neturiu11. Kaip sužinojote apie mūsų projektą?: Radau 1 tinklalapį tai ir užėjau, ir matau geras projektas nusimato. 🙂12. Jūsų pasiekimai projekte?: -13. Tikslai serveryje: Kaip bus startas, tada ir tikslai atsiras.14. Kiek laiko žaidžiate serveryje?: - 15. Jūsų nuotrauka (būtina):
 6. PxLand

  Versija 0.0.11 A

  Kūrėjai žino ka daro, laukiam starto 😉
Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×