Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

Dakay

Narys
 • Pranešimų skaičius

  36
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  5

Dakay paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 19

Dakay turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

26 Visų mėgstamas

2 sekėjų

Apie Dakay

 • Gimtadienis 2000.04.25

Asmeninė informacija

 • Discord
  Dakay#1337

Paskutiniai profilyje apsilankė

448 profilio peržiūros

Vienintelis būsenos atnaujinimas

Visi nario Dakay būsenos atnaujinimai

 1. be kaledu nebus cia to starto net nesitikekit ju pazadais, beviltiska

  1. cCheerSs

   cCheerSs

   Keista iš tavęs tai girdėt.

  2. Dakay

   Dakay

   nes kiek laiko atbuvau quiz, quality assurance supratau kad projektas realiai beviltiskas, jokie darbai nevykstantis. Parasiau tiesa i discorda apie visa serveri, istryne zinute iruzblokavo. Adminam vien tik savo, be Rolando daugiau niekas nedirba. Truth hurts I guess

  3. cCheerSs

   cCheerSs

   Būtent apie tai kalbėjau prieš gerą mėnesį ar net ir du, tuomet visi užsipuolėt kad maždaug pučiu miglą visiems į akis ir nežinau pats apie ką kalbu. Gaila, kad nemačiau ką ten Discorde parašei, ilgai ieškojau kokių nors tavo žinučių pagrindiniam, bet pasirodo ištrintos.. Ką aplamai pewas daro, jis grafikos dizaineris? Domis, tinklapį tvarko, prižiūri? Realiai aš nieko prieš juos visus neturiu, tik vieno dalyko visiškai nesuprantu, jeigu serveris buvo jau maždaug paruoštas startui vasaros pradžioje, jeigu jie dar pavasari visiems p*so protą, kad jau vasara visi tiksliai galėsim žaist, tai kodėl jiems prireikė dar trijų mėnesių ir startas vis dar už kalnų? Ta prasme, tai jie buvo ant vasaros pradžios pasiruošę, ar jie nieko neturėdami, nieko nesukūrę, žadėjo visiems artimą startą?

Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×