Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

Cidos

Narys
 • Pranešimų skaičius

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

6 Neutralus

Asmeninė informacija

 • Discord
  Cidos#8364

Paskutiniai profilyje apsilankė

244 profilio peržiūros
 1. Kaip elgsitės jeigu žaidėjų istorijos nesutampa? - Nieko , istorijos nieko nereiškia :classic_rolleyes:

  1. Ponas Pareigunas

   Ponas Pareigunas

   Kazkas sake istorija tai tavo RP storyline, bet realiai story tik tu matai per vvp tai vapse nekertu tikslo kam to reikia. Juk zaidziant istorija keistis gali. Gali tapti is advokato i nusikalteli, tiesiog su advokato pagrindu. 

 2. VVP , bet net nėra paleistas serveris fuck logic

  1. Ponas Pareigunas

   Ponas Pareigunas

   VVP buvo paleistas jog zmones galetu kurti savo IC personazus. Kita priezastis del VVP Kodel buvo paleista kad zinotumem kokiu serverio resursu ir kiek zmoniu reikia tiketis ant starto. Jog galetumem tikslingai juos panaudoti.

   Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ âthere is logic if you look for it memeâ

 3. Cidos

  Versija 0.0.11 A

  Labai gerai
 4. Cidos

  [Idėja] Falanji'o fantazija kareivynės

  Prieš , įdėja nesamoninga kareiviai pervežinėje krovinius WAIT WHATT ir kam tuos ginklus pervežinėtum į checkpoint'a ? Antrieji furistai ? Armija daro reidus , nu ir fantazija čia tavo , kam tos armijos kai užtektu Policijos ir SWAT. Armija padeda policijai jai yra dinges žmogus ar kažkoks kitas šūdas , evakuacija arba padeda interpolui , bet ir tai ta darbą dažniausiai atlieka SWAT pareigūnai. Išvada tokia , kad užtektu tik Policininkų ir SWAT narių.
 5. Cidos

  [Idėjos] Idėjos iš discord

  2 dalykas yra tiesiog neįmanomas. 7. Labai nesamoningas darbas , jaigu + on žmonių nėra kas tada ? 8. Visiška nesamonė . 10. Tai galėtu paprastas žmogus , kuris tiesiog duotu žmogui permission kad galėtu dėti baldus , nafik tokio darbo ? 11. Bullshit kas treniruosis jaigu už tai nieko negauni whaat ?
 6. Cidos

  Įdėja serveriui

  Pritariu, bet galėtu padaryti , kad daigtus galėtu dėti po sedynė , bardačioke t.t jaigu policija sustabdytų tai būtu sunkiau surasti nelegalius daiktus.
 7. Cidos

  [Idėja] Forumo įdėja (Night mode)

  Sveikas , yra toks dalykas kaip Dark reader ant Chrome platformos (SPOILER pažiurėk) jį galimą naudoti visuose puslapiuose.
 8. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Cidos2. Jūsų idėja: Pridėti parduotuvių darbo laikus , taip pat galėtu būtu pora parduotuvių kurios dirba 24/7. Dėl ,,Barbora'' darbo tai galėtu dirbti visi nuo 0XP tiesiog išvežinėti maisto produktus į namus ir pasikrauti maisto produktų galėtu prie visų prekybos centrų ,,MAXIMA''. Taip pat siūliau pridėti prie parduotuvių pavadinimus ,,MAXIMA'' , ,,NORFA'' , ,,IKI'' , ,,IKI CENTO'' ir t.t kainos kiekvienoje parduotuvėje skirtusi.3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Manau tai tiesiog suteiks daugiau RP.4. Nuotraukos arba video medžiaga (nebūtina):
Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×