Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

Igelis

Narys
 • Pranešimų skaičius

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

10 Turintis žodį

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Igelis

  [Idėja] Modintu LT masinu pack

  Galit tik slyva čipotą įkelt, daugiau visa kita nesvarbu
 2. Igelis

  PADANGINIAI

  sėkmės zapaskiniams
 3. Igelis

  6Sides serverio startas!

  tavo gyvenimas zluges greiciau. sulauzysiu kojas pagaves kaip mano mentai mano striuke
 4. Igelis

  Daugiau informacijos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): -2. Jūsų idėja: Sukurti taisykles, gidus ir informacinius video, kaip reikia RP'inti, nes prieis ir sargo vaikų ir neatsiginsit, nebus įdomumo kaip 80% non-rp darys. Antra įdeja yra labiau klausimas, ką RPinam, lietuvą - lietuviški vardai ir pavardės ar Ameriką - angliški vardai ir pavardės. Trūksta tokios pagrindinės informacijos, o jau leidžiate kurtis paskyras3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Daugiau info4. Nuotraukos arba video medžiaga (nebūtina): Nėra
 5. Igelis

  [idėja] Ginklų licenzija

  Dėl ginklų lic. jo pritario, o dėl nelegalių ginklų, gal padaryt, jog mafijos bosas ten koks nors, kur jau tikrai rimtai RP'ina ir panašiai gautų galimybę iš adminų "užsisakyt" ginklų, bet jie būtų labai riboto kiekio ir reiktų įvykdyti kokia misiją, nuvažiuot iki sandelio, atvežt kažkiek pinigų, ir juos parsivežti, policijai siųst pranešimus. Tarkim pora kalašų per savaitę, 3 glokai irgi per savaitę, kad juos sunku būtų gaut paprastiems žmonėms, kaip ir realiame gyvenime, neskaitant Igarioko su ak47.
 6. Igelis

  Seni laikai

  Jo aš irgi nuo raimio 😀😀 kaip šeima kaip vaikai?
 7. Igelis

  Seni laikai

  Sveiki, aš rp serveriuose jau seniai lošdavau, nuo samp laikų. Gal bus senų veteranų ir esat žaidę RP projektuose kaip mgrp.lt ltrp.lt rp.gta-mp.lt lsrp.lt ir panašiai.
Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×