Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

`Foxonas.

Narys
 • Pranešimų skaičius

  16
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  3

`Foxonas. paskutinį kartą laimėjo Gegužės 19

`Foxonas. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

9 Neutralus

Paskutiniai profilyje apsilankė

215 profilio peržiūros
 1. Startas buvo tiesiog nerealus, ačiū!!!

  1. Važinėtojas
  2. OscarSmEne

   OscarSmEne

   https://blog.libero.it/wp/veronlinegratispelicula/2019/09/16/ad-astra-ver-pelicula-online/

 2. `Foxonas.

  BRIGADA

  Ačiū už kritiką be argumentų, kuri automatiškai tampa bereikšmė. Mano specialybė yra susijusi su politika, todėl kai matau, kaip dergiasi žmonės su frazėmis, kurios yra visiškai ne į temą, verčia vemti. Aš puikiai žinau, kas yra Brigada, kokio rimtumo lygio grupuotė ji yra. Todėl ir pareiškiau, kad su aprašymu galėjo pasistengti, o ne padrikai viską sumesti ir padaryti „blizgai“. Bet taip, pripažįstu, kad mano nuomonė yra subjektyvi. Tačiau tai vis tiek nuomonė. Ai, tiksliai, juk aš iš urvo išlindęs. Atsiprašau.
 3. `Foxonas.

  BRIGADA

  Jei šita grupuotė bus tokia, kaip ir šis aprašymas, bus graudu. Fu. Bent pasistengt galėjo ir neteršt vardo. Net neišgalėjau visko perskaityt, nes, pvz., vienam sakinyje rašo apie tai, kad jie nėra visiški beširdžiai, bet po to jau rašo kad savi nužudo savus. What? Nu baisu tiesiog, minčių kratinys. Nieko neįmanoma suprast. P.S. Frakcija būna tik politikoj, o ne kažkokiose gaujose ar darbuose.
 4. `Foxonas.

  [Idėja] Modintu LT masinu pack

  Vaizdas nėra garsas.
 5. `Foxonas.

  [Idėja] Modintu LT masinu pack

  Mano nuomone nereikėtų į Los Andželo miestą dėti lietuviškų tarnybų mašinų. Kažkaip... fu.
 6. `Foxonas.

  /autopilotas

  Aš maniau, kad autopilotas yra, kai nustatyta trajektorija mašina važiuoja pat, o tai, ką tu parašei, yra cruise control... hmmm.
 7. `Foxonas.

  [Idėja] Serverio atidarymas

  Nesutinku, kategoriškai. Buvau pabandyti žaisti dvejuose tokiuose RP serveriuose (neminėsiu jų), kurie buvo paleisti neužbaigti. Man, kaip niekada nežaidusiam „RolePlay“ stiliumi, tai buvo košmaras, nes niekas negalėjo man paaiškinti, kaip ir ką daryti, darbai bug'inosi, nesuprasi, kur ir ką veikti pirmiausia. Todėl jeigu paleis serverį nebaigtoje stadijoje, atrodys labai neprofesionalu ir garantuosime blogą pirmąjį įvaizdį, kurį bus sunku atitaisyti. Manau tikrai bus geriau, jeigu leisime ramiai ir tvarkingai užbaigti sistemas ir padaryti serverį „pažaidžiamą“. P.S.: Aš puikiai suprantu, kad nekantraujate žaisti serveryje, tačiau ar gi sunku dar šiek tiek palaukti? Manau, kad laukimas bus to vertas.
 8. `Foxonas.

  Masinos serveryje ( Zmoniu nuomone)

  schafter3: tailgater: ninef: gauntlet: dubsta3:
 9. `Foxonas.

  [Idėja] Falanji'o fantazija kareivynės

  A, dabar iš karto aiškiau, ką turėjai omenyje apie ypatingus krovinius, reikėjo iš karto rašyti, kad tai karinė technika ir reikmenys. Tuomet pritariu ir šiai idėjai. Dėl pasieniečių reikėtų dar pasiderinti ir apgalvoti, gal jie galėtų patruliuoti ties miesto ribomis, stebėti ar nevyksta kas nors nelegalaus ir panašiai. Bet taip, integruoti į kariuomenę irgi gera idėja.
 10. `Foxonas.

  [Idėja] Falanji'o fantazija kareivynės

  Kareiviai nedaro reidų, netikrina civilių. Tikriausiai maišai su pasieniečiais, nes jų uniforma taip pat yra kamofležinė. Nebent kalbi apie kontrolės postus ekstremalių situacijų atveju, tada taip, bet to tikrai nebus GTA V serveryje. Taip pat jie negabena ypatingųjų krovinių. Kariuomenė gabena tik savo techniką, o ne ypatingus krovinius. Iš to ką perskaičiau, galiu teigti, kad nesi tarnavęs kariuomenėje, jeigu manai, kad jie gali daryti paprastus reidus ne ekstremalioje situacijoje ir gabenti didelius krovinius. Nebent tu turėjai omenyje savo karinę techniką, tada sutinku. Pritariu idėjai apie pratybas mieste - pagyvintų serverio gyvenimą ir kariai turėtų ką veikti. Ir asmeninis patarimas tau - priimk kritiką. Mums, forumo ir būsimo serverio nariams, nerūpi, kuo tu įsitikinęs, kur tu buvai ir ką žinai. Mums svarbu tai, ką tu gali pasiūlyti ir pagrįsti.
 11. `Foxonas.

  [Idėjos] Idėjos iš discord

  Pritariu visoms idėjoms, išskyrus tatuiruočių meistro, kunigo ir sporto salės trenerio darbus. Nes pagalvokim realiau: kas gi eitų tuoktis ir organizuoti laidotuves (ypatingai, kai tiesiog atsirandi iš naujo)? Kas sėdėtų valandomis sporto salėje ir nieko neveiktų? Ta pati situacija ir su tatuiruočių meistru. Manau, kad tie darbai yra visiškai nereikalingi ir serverio žaidėjams jie bus neįdomūs.
 12. `Foxonas.

  Atnaujinimai nuo 0.0.1 - 0.0.9

  Ar nemanote, kad Regitros interjeras kiek per tamsus?
Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×