Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

TomasK

Moderatorius
  • Pranešimų skaičius

    2
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutralus

3 sekėjų

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

  1. Prisistatimų skilties informacija: Temos turinys turi būti susijęs tik su savęs aprašymu. Temos pavadinimas privalo būti: "Prisistatau (Forumo Vardas)". Šablonas nėra privalomas rašant savo prisistatymą. Prisistatymo šablonas: Jūsų tikrasis vardas: Amžius: Miestas, kuriame gyvenate: Jūsų pomėgiai, hobiai: Jūsų charakterio bruožai: Jūsų blogosios ir gerosios savybės: Kuo jūs išsiskiriate iš kitų, savo savybėmis ar net pomėgiais?: Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie jie ir kokie jų vardai?: Ar turite brolių, sesių?: Kaip sužinojote apie mūsų projektą “6Sides”?: Jūsų nuotrauka(nebūtina): Šios taisyklės įsigalioja nuo šios temos paskelbimo (7/26/2019). Prisistatymai parašyti prieš šios temos paskelbimą nebus keičiami.
Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×