Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

Lucas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  2
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutralus

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Kelinta valanda?

  1. Blackas

   Blackas

   Tai buvo rašytą 19:00, gal neatkels 😄 

 2. Lucas

  Quiz Komanda

  Kazka jau nauja komanda gryba pjauna, buvo mano veikejas vvp patvirtintas, siandiena isijungiu jau atmestas veikejas, lygtais Vardas blogas Lucas Garcia, patviritnau vel ta pati Varda ir Pavarde, nes tai nera kazkoks izymaus asmens Vardas ar Pavarde, Garcia pavarde viena is dazniausiu Amerikos pietinejes dalyje, arba tiek Europoje. Vel uzejas i VVP pamaciau kad jau ir QUIZ nebetinka, tai nelabai suprantu, kas vyksta sitoje sistemoje, Birzelio 15-16 buvo patvirtinta, siandiena atmestas veikejas, o veikejui dar karta prasant patvirtinimo atmestas QUIZ. P.S matau taisyklese nurodyta kad veikejai turi atitikti Lietuviskus vardus, arba sulietuvintus, tai suprantu zaidimas vyks Lietuvoje? Idomu bus pamatyti. VVP klausia tautybes, jei galimi Lietuviski vardai ir pavardes, kokia sio klausimo esme?
 3. Lucas

  6Sides serverio startas!

  Laukiam!
Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×