Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

Kr1sas

Quiz
 • Pranešimų skaičius

  48
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  8

Kr1sas paskutinį kartą laimėjo Liepos 22

Kr1sas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

41 Visų mėgstamas

5 sekėjų

Asmeninė informacija

 • Discord
  Kristupas#5634

Paskutiniai profilyje apsilankė

429 profilio peržiūros
 1. Kr1sas

  Prisistatau PxLand

  Sveikas, malonu, sėkmės projekte
 2. Kr1sas

  Pro Era

  Nusimato rimtas reikalas, sėkmės jum čia.
 3. Kr1sas

  [Idėja] Modintu LT masinu pack

  Nedraugauja taip kad viskas visiem būtu ok
 4. Kr1sas

  BRIGADA

  Ohoho nusimato nemažai veiksmo mieste, tikiuos neužkliūsim
 5. Kr1sas

  Prisistatau Arūnas Montvydas

  Sveikas, Tomai, malonu tikiuos sutarsime.
 6. Kr1sas

  Daugiau informacijos

  Taigi, visu pirmą tai ties gidais, ir informacijom yra dar dirbama iš mūsų pusės, dėl sargo vaikų, tai ką jau padarysi ateis taip ir išeis, o dėl vardų ir pavardžių, tai yra pasakyta kad arba sulietuvinta, arba Lietuviškos.
 7. Kr1sas

  DCC | FIRMOS INFORMACIJA

  INFORMACIJA ( IC ) Nepamirškite prisijungti prie mūsų progrmėlės - https://discord.gg/d3mca9m PATEKIMAS Į KOMPANIJĄ Norint patekti į darbą DCC kompanijoje jums reikės susipažinti/atitikti mūsų keliamus kriterijus, kurie nulems jūsų būvima mūsų firmos dalimi. · Negalima turėti jokių sunkių vairavimo pažeidimų · Negalima turėti jokios rimtos kriminalinės istorijos · Turite žinoti/susipažinti su miestu ir jo vietovėmis · Turėti lengvojo automobilio B kategorijos (l. Automobilio) teises · Turėti patirties šioje srityje t.y Taksi ; Autobuso vairuotojas(Neprivaloma) INFORMACIJA DARBUOTOJAMS Šioje skiltyje bus surašyta pagrindinė informacija kuri padės naujiems darbuotojams civiliams susipažinti su DCC kompanija. DCC bazė ( Los Santos centras ) KODAI DISPEČERIUI Šioje skiltyje galite pamatyti kodus dispečeriui, kurių jums reikės norint informuoti jūsų kolegas, kompanijos valdžią, bei parodyti savo darbą ir iniciatyvą firmoje. ( Kodų naudojimas nesant reikalui yra draudžiamas ) (( Kodus turite rašyti į frakcijos raciją kur matytu kolegos )) 1) 8-0 Darbo pamainos pabaiga 2) 8-1 Darbo pamainos pradžia 3) 8-2 Kliento paimimas 4) 8-3 Sėkmingas kliento pristatymas 5) 8-4 Nesėkminga kelionė su klientu 6) 8-5 Avarija/Gedimas 7) 8-6 Iškvietimo atšaukimas 😎 8-7 Reikalinga pagalba iš bendradarbių 9) 8-8 Pagalbos iškvietimo prėmimas 10) 8-9 Pranešimo į raciją pranešimas kuris nėra susyjes su kitais kodais. KODŲ NAUDOJIMAS Šioje skiltyje galite pamatyti kodų skirtų dispečeriui naudojimo formatą. (( Kodus turite rašyti į frakcijos raciją kur matytu kolegos )) 1) 8-0 Tomas Tomaitis 2) 8-1 Tomas Tomaitis 3) 8-2 Vairavimo mokykla, įlipo ( Jeigu buvo iškvietimas ( 8-2 Vairavimo mokykla, Matas Patronas )) 4) 8-3 Los Santos bankas 5) 8-4 Klientui prireikė pagalbos, iškviestos spec. Tarnybos 6) 8-5 Susidūriau su kita trans. Pr. Prie vairavimo mokyklos (Gedimas – 8-5 Prakiuro padanga, gryžtu į bazę) 7) 8-6 Perduotu iškvietimą Matas Patronas 😎 8-7 Pasibaigė kuras, reikia pagalbos ties policijos departamentu 9) 8-8 Atvažiuoju 10) 8-9 Greitai baigsiu darba, gal kuris norėsite nuvažiuoti pažvėjoti? ALGŲ MOKĖJIMAS DARBUOTOJAMS BEI JŲ PASKIRSTYMAS Šioje skiltyje galėsite pamatyti kada bus mokamos algos, ir kaip bus paskirstytos pagal rangus. PILDOMA BUDĖJIMO LOKACIJOS Šioje skiltyje galite pamatyti visas suskirstytas lokacijas, kaip kada ir kur gali budėti darbuotojai. PILDOMA TEMA YRA VIS DAR PILDOMA
 8. Kr1sas

  Quiz Komanda

  Smagu kad bus galima prisidėti prie projekto ne tik kaip direktoriui, bet ir kaip quiz komandos nariui! Džiugu kad pasirinkot tikriausiai geriausią narį į vadovus.
 9. Kr1sas

  [idėja] Ginklų licenzija

  Už, bus veiksmo mafijom/gaujom daugiau stumdyt ginklus. Ir pristabdys dm darymą
 10. Kr1sas

  [idėja] Racija

  Čia klausimas kaip jie sugebėtu įrodyt kad jie naudoja tik ic dalykam discordą, nes jeigu kitoks mygtukas ar dar kažkas kad push to talk bus discorde o žaidime kitas, tai jie ir gali apeidinėt ta taisyklę tokiu būdu. Ir @Vikenzo Tikiuos suprasi kad mes norim normalaus rp lygio, o ne tokio kaip tu pasirodej kad turi. Ačiū jeigu netinka tau tai, jau sori tada fivem'ai visokie tau skirti kur visiem neįdomu kas ką daro.
 11. Kr1sas

  [idėja] Racija

  Serveris kiek žinau iš kitų narių jau turi raciją.
 12. Kr1sas

  Prisistatau Nedas.

  Sveikas, nu malonu, malonu tikiuos rasim bendrą kalbą.
 13. Kr1sas

  6Sides serverio startas!

  Labai lauktas pranešimas, tikiuosi serveris pasieks aukštumų, ir jūsų darbas nebus veltui. Ačiū labai už jūsų pastangas mums.
 14. Kr1sas

  [Idėja] Modintu LT masinu pack

  Rage nedraugaus su modais taip kaip fivem, ir kam mum jų reikia? Prieš.
 15. Kr1sas

  [Idėja] Bayview mechanikų firma

  Galbūt ir už, kadangi vien tik būtų daugiau pasirinkimo patiem žaidėjam, kadangi galbūt jie yra susipykę IC su lsc direktoriu, ir tiesiog direktorius neduos jam šanso patekti, tačiau čia jau kaip nuspręs administracija.
Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×