Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

SpraGas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  3
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

2 Neutralus

Paskutiniai profilyje apsilankė

379 profilio peržiūros
 1. SpraGas

  #3 BETA?

  UŽ. Paleisk serverį, kad ir bus klaidų, žmones jas suras bežaisdami ir viska užpildys forume, tau tik beliks ištaisyti. Bet veikėjų ištrinti nemanau ar apsimokėtu.
 2. SpraGas

  0.1.2 B

  Nu gražu gražu, laukiam starto!
 3. SpraGas

  [Idėja] Namų sistema

  Detaliai apibūdinkite siūlomą idėją: Serveryje būtu galima nusipirkti sklypą ir su savo namu. Į namą galima būtu pridėti gyventojų, pavyzdžiui kokius 5 kurie galėtu valdyti tavo namą, pavyzdžiui atidaryti garažą ar užrakinti ar atrakinti namo durys/kiemo vartus. Namuose galima būtu turėti spintą kurioje galėtum laikyti nelegalius ginklus ar narkotikus, tavo namo gyventojai tai pat galėtu atidaryti spintas (tik reikėtu duoti jiems privilegijas, jog galėtu atrakinti baldus) Policininkai patekus į vidų per duris jei įleistu savininkas, tai pat galėtu aptikrinti spinteles kuriuose galėtu būti paslėptos nelegalios medžiagos. Kuo ši idėja būtų naudinga serveriui: Būtu įdomesnė namų sistema. Vaizdinė medžiaga (nebūtina
 4. Tau Rolandas neprimena Edgos_Kešos ?

  1. Show previous comments  8 more
  2. Josh_Excite

   Josh_Excite

   čia  šito serve nereikia, prašau nereikia jo ačiū serverio savininkai

  3. Max_Tosha
  4. Jeremis

   Jeremis

   Ne ne tosha štiš

 5. iki rugsėjo suspės startuot ?

  1. Staska

   Staska

   Kazkur jo

  2. cCheerSs
  3. Blackas

   Blackas

   Ne, eik ruoškis į mokyklą 

 6. Sveiki, kiek talpins serveris žaidėjų ?

  1. Kr1sas

   Kr1sas

   Patikėk, užteks. Nežaisi su 32 slotais.

  2. Paulyto

   Paulyto

   300+ jei reiks galima padaryt ant sitos platformors ir 1000

Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×