Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

Adamas Rothas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  18
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

9 Neutralus

1 sekėjas

Paskutiniai profilyje apsilankė

91 profilio peržiūros
 1. Adamas Rothas

  Pro Era

  Na, kad ir kieno tai pavadinimas būtų, "Pro Era" angliškai skamba vienaip, lietuviškai kitaip ir tikrai ne į gerąją pusę. Betkam pasakius savo gaują žaidime, kuris nežinos tos istorijos apie hip-hoperius, tikrai nusižvengs ir nepriims to kaip subrendusios gaujos. Ir be to, kokio velnio po wordmark'u prirašyta Nusikalstamoji grupuotė? Čia tiem katrie iš pavadinimo nesupras kas čia yra? Weird asf.
 2. Adamas Rothas

  Transporto priemonės serverio starto metu

  1.Mašinos pavadinimas: Baller (1 ir 2 kartos) 2.Mašinos nuotrauka:
 3. Adamas Rothas

  [Įdėja] Verslumas

  Už. Aišku ateityje norėtųsi ir daugiau verslo rūšių, tačiau pradžiai manau užtektų klubų, barų, degalinių ir parduotuvių. Viešbučiai gali būti pakankamai retai naudojami, bet IDK apie juos daug. Vėliau norėtųsi ir gamyklų, transporto priemonių salonų ir pan.
 4. Adamas Rothas

  [Idėja]Radija

  Jeigu neklystu tokia galimybė jau žadama. Smagi idėja, lauksime!
 5. Adamas Rothas

  BRIGADA

  Bachūrai, ruošiamės. Nusimato didelė struktūra.
 6. Adamas Rothas

  Prisistatau Maksas Vasilyev

  Nu tai, ponai ir ponios... Sveiki atvykęęęęę.
 7. Adamas Rothas

  Prisistatau - Sasha Vasilyev

  Nu tai, ponai ir ponios... Sveiki atvykę. Sėkmės ir kantrybės tikrinanat anketas 😐 .
 8. Adamas Rothas

  [Idėjos] Idėjos prieš startą.

  Taip, tačiau žymiai geriau apsidrausti pirma, negu vėliau verkti, visgi nėra taip sunku padaryti.
 9. Adamas Rothas

  [Idėjos] Idėjos prieš startą.

  . Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Adamas Rotas2. Jūsų idėja: Apriboti pareigūnų komandas (kaip /ant ir t.t.) penkiom sekundėm, jeigu pareigūnas prasileidžia smūgį iš kito žaidėjo. Leiskit kitiem darbuotojam (bent darbų su pakvietimu) vairuoti kolegų darbinius automobilius. Sužymėti daugiau lokacijų map'e. Šiuo metu yra tik darbų blips'ai. Būtų gerai pridėti pagrindinių vietų, kaip tr. priemonių nuoma, banko ar bankomatų, degalinių, tr. priemonių salonų ir t.t. Kuomet žaidėjas nėra tr. priemonėje išjungti MiniMap'ą. Jeigu norės pažiūrėti į žemėlapį turės eiti į ESC. (IC: Išsitraukti žemėlapį ar pažiūrėti į telefoną.) Automobiliuose GPS įtaisytas būtų. Ūkininkams pakeisti komandą /skintiobuoli (ar kokia ten) į mygtuką. 3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Na truputi nelogiška kai mėntą dubasina, o jis visus surakina. Tarkim policijos gaudynės. Pagr. vairuotojas arba sužeistas, arba kažkur pabėgęs, o partneris dėl kažkokių OOC priežasčių negali atsisėsti į vairuotojo pusę. Naujokams labai sunku gaudytis, ypač norint gauti tr. priemonę. + Skaitmeniniuose žemėlapiuose tikrai galima daugiau informacijos rasti, netik keliai. RP. Patogiau, moderniau. 4. Nuotraukos arba video medžiaga (nebūtina):
 10. Adamas Rothas

  Daugiau informacijos

  Realiai už, patogiau naujokams būtų prisijungti į serverį. Informacijos apie patį serverio RP, lokaciją, vardus, kalbą, kokios šalies įstatymai tikrai trūksta. Vaikai iš Sargo nepraeis quiz'o. Quizas tikrai sutvarko tokius, atrenka tik katrie supranta RP.
 11. Adamas Rothas

  [idėja] Ginklų licenzija

  Už. Tiek nelegalių ginklų idėją pagyvintų, tiek policijos pareigūnam papildoma funkcija prižiūrėti šaunamųjų ginklų naudojmią.
 12. Adamas Rothas

  [Idėja] Tvarkyti non-rp žaidėjų nickus

  Už. Forget about GRP.
 13. Adamas Rothas

  [Idėja] Modintu LT masinu pack

  Visiškai prieš. Ripinam ne lietuvoj, Ameriškoj aplinkoj, kaip durnai atrodo kai LT mašinos dykumoj važinėja. + Kam vogti iš GRP serverio mašinas, jau default atrodo geriau.
 14. Adamas Rothas

  [Idėja] Bayview mechanikų firma

  Na tikslios situacijos šiuo metu mes pastebėti negalime. Jeigu serveryje žais ~100 žaidėjų, tada papildomų frakcijų tikrai nereiktų. Visgi daugiau frakcijų reikalauja daugiau žmonių, kurie joms vadovautų, o jeigu būtų viena frakcija, tačiau keletas padalinių tuomet mechanikam tektų blaškytis tarp padalinių ir vien dėl to, kad kaikurie salonai arčiau klientams. Mechanikam iš vieno padalinio tektų lėkti į kitą. Jau geriau, kad vienoje frakcijoje būtų daugiau darbuotojų, negu keliose po mažesnį kiekį. Jeigu 200-300 žaidėjų žais, tuomet galima būtų galvoti ir apie keletą frakcijų atliekančių tas pačias veiklas. Realybėje tokio dydžio mieste gyventų 50-100k gyventojų, kiek žaidėjų serveryje tikrai nebus, jog steigtų po tiek įmonių. Tuomet gali užsimanyti ir taksistai persilaužti į kelias įmones, medicinos centrų ir klinikų daugiau kurtis ir t.t.
 15. Adamas Rothas

  [Idėja] Bayview mechanikų firma

  Prieš. Mano nuomone papildomų frakcijų servery nereikia, tuo labiau kurios atliktų tą pačią funkciją. Palikime vieną servisą, kad mechanikams nereiktų balškytis po keletą dėl to, kad žaidėjams būtų arčiau.
Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×