Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

Paulyto

Narys
 • Pranešimų skaičius

  11
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

2 Neutralus

Asmeninė informacija

 • Discord
  PaulytoLTU #0502

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Paulyto

  Transporto priemonės serverio starto metu

  1.Mašinos pavadinimas: Pegassi Toros 2.Mašinos nuotrauka:
 2. Paulyto

  [idėja] Ginklų licenzija

  Rimtesnio kalibro ginklai turetu skaitytis medziokliniai kokie galingesni o tokie kaip ak-47 carabine rifle tai turetu buti nelegalus
 3. Paulyto

  [Įdėja] Automatinis /me

  3. Mates ant gta 5 nezinau ar imanoma ant RageMP platformos padaryt animacija kai veikejas išsitraukia ginkla užkišta už kelniu
 4. Paulyto

  [Įdėja] Automobilių gedimai + /wire

  Pirma įdeja pagyvintu RP tai tikrai už. Antra įdeja galima ideti, jeigu vogti galima būtu tik atrakintas mašinas ir jeigu pirma kart užvedineji laidais užtruktu nemažai laiko (pvz; 1min) o kitus kartus prireiktu vis mažiau laiko ir minimalus laikas butu kokios 30sek.
 5. Paulyto

  [Idėja] Degalinės

  Gera idėja, fainai būtu jei ja įgyvendintu.
 6. Paulyto

  [Idėja] Falanji'o fantazija kareivynės

  Na šita idėja tikrai gera norėjau pasiulyt kažka panašaus bėt nežinojau kaip paaiškinti 😄 . Taipogi kariuomenė galėtu gaminti amunicija kuri būtu stipriai saugoma ir būtu labai sunku pagrobti galėtu naudoti tokius dalykus kaip šarvuočiai ir t.t kad apginti atsargas. Ginklus dar gamintu ginklu prekeiviai bėt ten būtu daug sudetingesnis ir ilgesnis procesas ir kaina ginklo būtu labai didele.
 7. Paulyto

  [Įdėja] Gaujoms

  Visiškai sutinku su tavim. Kaip minėjai su ginklu prekeiviais tai turetu susikurt frakcija kuriai būtu sukurtos sitemos kad gamint ginklus, aišku kad juos pagamint turėtu užimt laiko ir reiktu resursu kad ginklu kaina būtu aukštesne ir sunkiau gauti juos butu
 8. Paulyto

  Įdėja serveriui

  Šita dalyka gal labiau pritaikyt reikėtu darbam ar frakcijom susijusiom su nelegaliu medžaigu išvežiojimu, bėt ne kiekvienam playeriui nes tuomet policija galės susitabdyti vos ne kiekviena playeri ir atiminėt nelegalius daiktus iš mašinos jo.
 9. Paulyto

  Įdėja serveriui

  Šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paulyto2. Jūsų idėja: Siūlau padaryti jog kiek daiktu gali pasidėti į automobilį priklauso nuo jo tipo. Sportinėse mašinose labai mažos bagažines tai galima būtu padaryt tik kokius 3-4slotus tuomet sedanuose jau kokius 3x kartu daugiau, manau pagavot įdėja.3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Relistiškesni žaidimą padarytu.4. Nuotraukos arba video medžiaga (nebūtina):
 10. Paulyto

  Versija 0.0.10 A

  Gražu žiureti, laukiam testavimu ir servo starto! ;d
Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×