Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

Prozekt

Narys
 • Pranešimų skaičius

  5
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

7 Neutralus

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. ką virai, vis dar laukiat? 

  1. cCheerSs

   cCheerSs

   Tai kad nelabai jau. Hype'o nebėra,  juolab kad ir ruduo artėja, darbymetis, kaži kiek čia to laiko žaist bus. Na bet jau kada nors kai startuos gal viskas pasikeis, gal sudomins vėl.

 2. Prozekt

  Dabartinė situacija projekte

  Zavaskai, padėsi supūti projektui net neatsidarius? :DDD
 3. kreipiuosi į "QUIZ" KOMANDOS NARIUS, kurie tikrina veikėjų anketas. Galit paaiškinti kodėl esat nekompetentingi ir nesugebate parašyti forume į pašto dėžutę kas jūsų "manymu" yra netiksli informacija, nes jau taip smirda nuo jūsų atmetimų.

  1. Hitautas

   Hitautas

   @Prozekt Mes neprivalome jums rašyti asmeninių žinučių kadangi mes patys nežinome kas užpildo anketas, VVP ir forumo vartotojai yra atskiri. Jeigu atsitinka taip jog yra atmesta siūlau dar kartą persiskaityti klausimą jog galėtumėte atsakyti tai kas yra reikalaujama.

   Taip pat šis dokumentas buvo sukurtas jūsų labui, todėl siūlau juo pasinaudoti: 


   Būsena rakinama.

 4. Prozekt

  Dabartinė situacija projekte

  Tiek su startu sudėtinga, tiek su VVP tikrinimais, velnias žino kas ką nori ten išvysti 😕
 5. blokuoti discord'e patys pirmi, priimti apuokus į quiz komandą, kurie velnias žino, ko nori iš to veikėjo anketos pirmi, o startas dar vis iš sampų laikų pasilikę su daugybę nukėlimų. Nepasimokėte dar, kad geriau startuoti neapsiskelbus visai Lietuvai. Darykite išvadas.

 6. Va tau ir atmesta jau veikėjo anketa dėl "Tavo veikėjas buvo atšauktas, nes informacija yra netiksli, prašome patikslinti!". O čia jūs tikrai geriausius žinovus išsirinkot, jeigu jie geriau žino negu aš pats!

  1. Show previous comments  1 more
  2. Haiva

   Haiva

   Tie kurie buvo patvirtinti ir atmesti greičiausiai dėl nesulietuvintos V_P

  3. Adamas Rothas

   Adamas Rothas

   Prirašykit daugiau informacijos apie charakterį, atsakykit išsamiau klausymus ir viskas. Jeigu parašyta, kad blogai, tai reiškia blogai. 270 Žmonių jau praėjo apklausą, tai jėtus...

  4. Prozekt

   Prozekt

   Adamai, būk geras ir nesiūlyk vyrams ką daryti, kai anketos buvo iš pirmų kartų sutikrintos ir suteiktos žalios kortos žaisti, o dabar išsirinko kažkokius "žinovus" ir atmetinėja, nes Jie "žino" mūsų veikėjų informaciją geriau negu mes patys.

Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×