Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

Sasuke

Narys
 • Pranešimų skaičius

  8
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Viskas, kas parašyta nario Sasuke

 1. Sasuke

  [įdėja] Weazel News

  + Nebloga idėja, tikrai praverstų bandant kažką parduoti, ar nusipirkti, bei organizuoti tam tikrus įvykius. Būtų puiki frakcija, kadangi žaidime yra weasel news automobiliai, o aprangą būtų lengva pritaikyti.
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):sasuke2. Jūsų idėja: Manau, kad būtų neblogai sukurti atskyrą autoservisą prie oro uosto(su kitokiu pavadinimu). kuriame galėtumėte daryti viską tą patį, kaip ir LSC. Tik ten galėtų būti atskyras direktorius. 3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Jeigu vienas iš autoservisų nedirbs, darbuotojai bus atsijungę, visada galėsite atvažiuoti į kitą, na nebent jis taip pat nedirbs; Žaidėjai neturės laukti didelėse eilėse kai norės patobulinti savo transporto priemones, ar jas sutaisyti, taip bus sutaupytas jų laikas.4. Nuotraukos arba video medžiaga (nebūtina):
 3. Sasuke

  [Idėja] Bayview mechanikų firma

  Apgailėstauju, bet mano GTA V steam paskyra yra pavogta, greitu metu planuoju nusipirkti naują, o tada kažką bandysiu atsiųsti. Internete niekaip nepavyksta rasti visų LSC vietų.
 4. Sasuke

  [Idėja] Bayview mechanikų firma

  Jeigu būtų 2 atskyros mechanikų frakcijos, tai tikrai sutaupytu laiko ir žmonės turėtų didesnį pasirinkimą (Nes tikrai tikiu kad 1 mėnesį po releaso pradės jungtis didelis kiekis žaidėjų). Nieks nesiblaškytų, jei frakcijų pavadinimai būtų skirtingi, 1 autoserviso ant viso mapo tikrai neužteks, tuolabiau jeigu serveris po releaso surinks daug žaidėjų. Ir manau kad tai padėtų padaryti roleplay dar labiau realistiškesniu, kadangi tikrame gyvenime, tokiame dideliame mieste tikrai būtų daug daugiau autoservisų, o dabar tai labiau primena GRP, o ne RP. Ar galėtum argumentuoti plačiau? Kodėl manai kad tai yra blaškymasis?
 5. Sasuke

  [Idėja] Serverio atidarymas

  Manau, kad tikrai verta palaukti ir pakentėti iki normalaus serverio starto.
 6. Sasuke

  /autopilotas

  Manau, kad turėtum tai labiau aprašyti, nes trūksta informacijos...
Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×