Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

Andriuxa

Narys
 • Pranešimų skaičius

  3
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutralus

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. • Idėjos pateikimo formatas • Detaliai apibūdinkite siūlomą idėją: Taigi, mano įdėja, kad serveryje būtų ligos. Jos atsirastų random pagal procentus. Pavyzdžiui, susirgti vėžiu, turėtumėte 1%, erkiniu encefalitu, 2%, plaučiu uždegimu 20%. Ir padaryti taip, kad būtų galima susirgti. Kai susergi, reikėtų kreiptis į medikus, jie turėtų nustatyti ligą, ir išrašyti vaistus, žmogus turėtų pirkti vaistus vaistinėse(arba parduotuvėse) ir juos vartoti pavyzdžiui kas valandą(kai žmogus online). Jei žmogus nesuvartoja, pervartoja arba suvartoja neteisingų, miršta arba kitos komplikacijos atsiranda. Po kažkiek laiko, vartojant vaistus, liga dingtų. Kuo ši idėja būtų naudinga serveriui:Tikrai padidintų bei pagyvintų medikų darbą, ir pakeltų RP lygį. Vaizdinė medžiaga (nebūtina):-
 2. Andriuxa

  Atranka į Medicinos Centrą

  PRAŠYMAS DĖL PRIĖMIMO Į DARBĄ Andrius Stanevičius MOTYVACINIS LAIŠKAS: Sveiki, esu Andrius. Man yra 20 metų. Gyvenime, esu visai aktyvus vaikinas. Nemėgstu labai didelių balių, negeriu, bet mėgstu užtraukti dūmelį. Taip pat baigęs pradinę, vidurinę, bei aukštąją mokyklas. Gyvenu Lietuvoje nuo pat gimimo, esu Lietuvis. Kol kas šeimyninėje padetyje esu vienišas. O šiaip, esu bendraujantis, draugiškas bei padedantis kitiems. Galbūt, kažkiek charizmatiškas, kas tikrai padėtų tiek man tiek kolegoms. Darbus pradėjęs, juos visad pabaigiu iki galo, nemėgstu atidedinėti. Manau, kad kiti iš mano darbo kokybės galės imti pavyzdį. Kokia patirtimi medicinos srityje galite pasigirti, kokius kursus, mokslus esate pabaigę? (Kėli sakiniai) Visai neseniai baigiau Lietuvos sveikatos mokslų universitetą ir turiu užbaigimo diplomą. Ten mokiausi 2 metus. Mokymuose dalyvavau visuose, žinau kaip reikia suteikti pirmąją pagalbą, kaip žmonėms nuvalyti, dezinfekuoti žaizdas, kaip naudoti defibriliatorių, kaip saugiai transportuoti žmones į gydymo įstaigą. Kokia savo ateiti matote musu Medicinos centre? Ateitį matau šviesią ir gerą. Dirbsiu čia tikrai ilgai, kol sveikata leis. Siekčiau kuo aukštesnio rango, o poto gal netgi ir direktoriaus posto. Aišku, be to būčiau geras medikas žmonėms ir geras kolega kitiems medikams. Iš ties norėčiau gauti direktoriaus postą ir įrodyti iš ties ką sugeba medikai. OOC KLAUSIMAI: Jūsų amžius: 14 Jūsų discord ID Rol3x#5244 Kokia RP patirtis? Rp žaidžiu gal 2 metus, suvokimą turiu tikrai gana gerą. Rp situacijas darau visas nuo pradžios iki galo. Esu žaidęs keletą lietuviškų ir angliškų serverių. Kodėl būtent pasirinkote Medikus? Nes mėgstu padėti žmonėms, mano porą giminių yra realybėje medikai, todėl esu matęs ir žinau kaip jie atlieka savo darbą. Manau, jį galėčiau išbandyti ir čia. Be to, čia nėra tokios didelės įtampos kaip policininkuose, todėl manau lengvai galėčiau pritapti šiame darbe. Kaip manot kokias vertybes tausoja medikai? Aišku, svarbiausia išsaugoti žmonių sveikatą ir gyvybes. Mūsų rankose, yra daugelio žmonių pasitikėjimas mumis, kadangi nutikus nelaimei, mes greitai sureaguotume, bei tinkamai atliktume savo darbą. Medikai negali apsileisti ir prarasti žmonių pasitikėjimo, medikai turi daryti viską nuo A iki Ž kiek tik įmanoma geriau. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Kuria taisykle išskirtumėt? Taip esu susipažinęs su taisyklėmis, išskirčiau streamsniping(metagame), nes pats galbūt planuoju streaminti, ir esu matęs kaip žmonės paskui tave laksto, kad patekt į streamą, kas erzina ir trugdo.
 3. Andriuxa

  0.1.2 B

  Tikrai gana šaunus update, keep it up! Btw fainas speedometras, man patinka 🙂
Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×