Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

Jeremis

Moderatorius
 • Pranešimų skaičius

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Jeremis paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 17

Jeremis turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

2 Neutralus

Paskutiniai profilyje apsilankė

148 profilio peržiūros
 1. Jeremis

  [!] Avatarų tema

  I. Jūsų slapyvardis: Jeremis II. Papildomas komentaras(nebūtina) : Phenomenal III. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos) :
 2. Šioje temoje bus pateikta visa informacija apie grafikos krautuvėles, jų atidarymo procesą, taisykles ir dar daugiau. TAISYKLĖS *Norint atidaryti krautuvėlę privalote susisiekti su skilties moderatoriumi @Jeremis, per forumo žinutes. *Krautuvėlės tema privalo būti tvarkinga ir gražiai sutvarkyta. *Krautuvėlė privalo turėti savo pavadinimą(pvz: Jeronimo Grafikos krautuvėlė) *Krautuvėlė įvykdyti darbą privalo per 72 valandas nuo užsakymo, esant reikalui vadovas gali pasiskirti pagalbininkus arba pranešti skilties moderatoriui. *Norint gauti oficialumą privalote įrodyti savo vertę. Tai yra geru aptarnavimu, gera darbų kokybe. *Krautuvėlės savininkui už darbus draudžiama prašyti realios arba serverio valiutos. Vienintelis atsiskaitymo būdas- forumo reputacija. Kadangi visi darbai mokymosi ir asmeninio tobulėjimo tikslams. *Krautuvėlės savininkai savo temą kuria patys, tai yra anketos fragmentai, visa informacija ir panašiai. Viskas privalo būti detalu ir nuoseklu. *Jei jūsų temoje žmogus pažeidžia taisykles, privalote apie tai pranešti forumo moderatorių komandai, pasinaudoję funkciją „pranešti“. *Privaloma laikytis Bendrųjų forumo taisyklų(spausti ant mėlyno teksto) TAISYKLŲ NEŽINOJIMAS NEATLEIDŽIA NUO ATSAKOMYBĖS! 6SIDES Skilties moderatorius- Jeremis
 3. Šioje temoje galėsite dalintis savo sukurtais, arba interneto platybėse rastais avatarais, o forumo lankytojai galės jais pasinaudoti. Tema sukurta, kad kiekvienam būtų lengviau rasto savo ieškomų paveiksliukų vienoje vietoje. TAISYKLĖS >>Komentavimas draudžiamas tiems kurie nekelia jokio turinio. >>Kopijuoti avatarus draudžiama. >>Atskirų temų kūrimas susijęs su avatarais- jų ištrynimas. >>Privaloma naudotis anketos fragmentu ANKETOS FRAGMENTAS I. Jūsų slapyvardis: II. Papildomas komentaras(nebūtina) : III. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos) : Skilties moderatorius- Jeremis
 4. INFORMACIJA Šioje skiltyje galėsite dalintis savo sukurtomis nuotraukomis arba filmukais (GFX/VFX). BENDROSIOS TAISYKLĖS >>Prieš skelbiant turinį privaloma įsitikinti ar jis atitinka Bendrąsias forumo taisykles(spausti ant pabraukto teksto). >>Temos pavadinimas privalo būti susijęs su jos turiniu. >>Temos pavadinime draudžiama nevartojamoji leksika. >>Temoje galima kritikuoti darbelio autorių, tačiau kritika privalo būti argumentuota. >>Temos komentarų skiltyje draudžiama keiktis. >>Temoje leidžiama diskutuoti, tačiau tai negali pavirsti į „SPAMINIMĄ“. >>Temoje galima kelti atributiką susijusią su kitais žaidimais, tačiau ne su kitais GTA V projektais. >>Įkeltas vaizdo įrašas negali būti susijęs su žaidimą palengvinančiais metodais ar programomis liaud., čyt. >>Vaizdo įrašuose draudžiamas pornografinis turinys. >>Kiekvienoje temoje privalo būti panaudotas anketos fragmentas. >>Temai esant neaktyviai daugiau kaip 14 dienų, tema yra rakinama. *NESILAIKANT ŠIŲ TAISYKLIŲ BŪSITE BAUDŽIAMI TURINIO PAŠALINIMU ARBA FORUMO ĮSPĖJIMAIS! **TAISYKLIŲ NEŽINOJIMAS NEATLEIDŽIA NUO ATSAKOMYBĖS! ANKETOS FRAGMENTAS I. Jūsų slapyvardis forume: II. Ar tai jūsų sukurtas darbelis?: III. Jūsų darbas: PAPILDOMA INFORMACIJA Jei norite, kad jūsų tema būtų gražesnė, arba keliate daugiau darbelių ir anketos fragmentas jums maišo, jį galite įkelti į „spoiler“ temos viršuje, o savo darbelį ir papildomus komentarus- po juo. Projekto oficialus grafikos dizaineris- @Justas Kingas Skilties moderatorius - Jeremis Apie atnaujinimus bus pranešta!
 5. Jeremis

  #4 Daugiau informacijos apie BETA

  Matosi, kad nestovim vietoj, o tai svarbiausia. Manau, kad visiems turėtu grįžti tas pradinis hype, nes liko nedaug. Sėkmės darbuose ir nors šiek tiek pailsėk.
 6. Jeremis

  [Idėja] Ginklų unikalūs kodai

  Tikrai už, manau dar labiau pagyvintų žaidimą.
 7. Jeremis

  #3 BETA?

  Tiesą sakant, dar palaukti nebūtų pasaulio pabaiga. Suprantu visus kurie sako už, nes nori pažaisti, bet cmon chebra pagalvokit ir apie blogiausią scenarijų, kad atsiras kokia kritinė klaida ar panašiai ir teks viską restartuoti, o kažkas jau bus normaliai įsivažiavę. Beta serveris būtų kaip freeroamas. Aišku dėl testavimo gal ir neblogai. Šiuo metu susilaikysiu, nes BETA startas turės tiek savų pliusų, tiek minusų.
 8. Jeremis

  0.1.2 B

  Tikrai liuks, šaunu, kad judam į priekį. Dar pakentėkim chebra, manau, kad ne taip ir ilgai liko laukt!
 9. Jeremis

  0.1.1 B

  Manau, kad ta komanda bus skirta teisėsaugai. Geras atnaujinimas
Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×