Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

K4S

Narys
 • Pranešimų skaičius

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

4 Neutralus
 1. K4S

  Role-Play ar GRP?

  Sveiki, Pradėjau domėtis GTA V RP serveriais, keletoje ir žaisti pradėjau norėdamas pamatyti kaip nesveikai galima paroleplayinti su tokiom galimybėm kurias davė GTA V, juk samp palyginus - mėšlas. Na, vienas kitas serveris ir susidariau nuomonę jog didžioji dauguma net nesuvokia kas yra tas role-play ir tiesiog susirinkę iš visokių sarg, lmg ir t.t. ir įsivaizduoja jog RP'ina. Esminis klausimas ar šitas serveris manot pasieks tikrą ROLE PLAY, ar visgi liks kaip ir kiti lietuviški egzistuojantys projektai ties GRP masofke? Jei nesuprantat apie ką kalbu, tai tarkime grp jau išvardinau serverius, kur ale real life. Gali telefoną turėti, gali ten namą turėt, mašiną ir tada pyzdėlint belekaip IC kanale su žvengais ir t.t. O RP projektai, tikriausiai atsimenat nuo itin, itin senų laikų, bet jeigu imant garsiausius projektus tai tikriausiai LTRP, MGRP.
 2. K4S

  BRIGADA

  Manau, kad nė neverta į tokius komentarus kreipti dėmesio. Paskaitė vikipedijoje ką reiškia "frakcija" ir dabar mėgina dėlioti, jog tai susiję tik su politika, nors role-play serveriuose, tikriausiai net nuo pat pirmo serverio būdavo oficialios frakcijos, neoficialios frakcijos, lygiai taip pat ir užsienio serveriuose. Na, bet jeigu žmogus ieško terminologijos spragų, kaip ir viskas su juo aišku. Pati istorija, minčių šuolį turi, kas natūralu ir visiškai nekeičia esmės pagrindinėje mintyje. Ypač nusišypsojau, kai parašė " vienam sakinyje rašo apie tai, kad jie nėra visiški beširdžiai, bet po to jau rašo kad savi nužudo savus. What?" Tarytum jeigu žmonės nėra visiški beširdžiai, jie negali nužudyti grupuotėje, ypatingai organizuoto nusikalstamumo grupuotėje savo žmogaus, jeigu kyla nors kažkoks įtarimas jog tas žmogus ketina atskleisti visas grupuotės paslaptis kriminalistam ar whatever. All in all, žmogus nesupranta nei kur atėjo, nei apie ką viskas, o juo labiau apie tokio tipo organizacijas. Išvada belieka viena - su šiuo komentaru ir komentaru " brigada xdd nu geraj" ignoruoti kitus panašaus turinio komentarus.
 3. K4S

  [6SIDE RP BIO] | Kevinas Andersonas

  Tu čia trolini, taip? 🙂
 4. K4S

  BRIGADA

  Na ką.. 🙂 Here we go again.. 🙂
Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×