Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

MrBunnis

Narys
 • Pranešimų skaičius

  10
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

2 Neutralus

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. MrBunnis

  [Įdėja] Sužeidimų sistema

  Oh atsiprašau, nepastebėjau. Smagu, kad sutampa mintys 🙂
 2. MrBunnis

  [Įdėja] Raktai

  Na... 1. Subforumas vadinasi įdėjos, siūlyti reikia įdėjas. 2. Nėra taisyklėse nurodyta, kad gali siūlyti tik buvęs serveryje. 3. Jeigu žinai, kad šitas jau yra serveryje gali tiesiog taip ir pasakyti - moderatorius užrakins temą.
 3. MrBunnis

  [idėja] Ginklų licenzija

  Už. Pridėtų realistiškumo į serverį. Pagelbėtų civiliams jaustis saugesniais. 🙂
 4. Detaliai apibūdinkite siūlomą idėją: 1. Automobiliai gavę apie 15 proc damage/turintys didelę ridą pradėtų gesti. Gedimas pasireikštų neužsikūrimu iš pirmo karto (kuris būtų randomizuotas, bet kuo didesnis automobilio damage tuo mažesnis šansas jį užvesti) Taip pat padėtų ir automatinės komandos: Bandant užvesti variklį /me įkiša raktelį į spynelę ir jį pasuką tada sektų automatinis /do vedasi variklis ir tada žinutė žaidėjui Variklis neužsivedė/užsivedė 2. Bandant nuvaryti automobilį (neturint raktelių) taip pat vyktų šansas ir auto "/me" komanda, Įlipus į automobilį be raktelių ir parašius komandą "/wire" rašytų automatinę komandą /me pasilenkė po vairu, krapštosi ir bando sujungti laidus prabėgus 30sek. gautumėte atsakymą Automobilis užsivedė/neužsivedė. Jeigu neužsivedė kartojame iš naujo. Kuo ši idėja būtų naudinga serveriui: Pirma tai gedimai duotų daugiau darbo mechanikams. Antra suteiktų galimybė daryti neužrakintų automobilių vagystes realistiškiau, o ne sėdau ir nuvažiavau be raktų. Taip pat auto /me komanda parodytu esantiems netoliese kad kažkas krapštosi prie automobilio ir leistų atitinkamai sureguoti. (Pvz kviesti policiją) Vaizdinė medžiaga (nebūtina):
 5. MrBunnis

  [Įdėja] Automatinis /me

  Detaliai apibūdinkite siūlomą idėją: Dažnai tenka naudoti pasikartojančias "/me" komandas ir tai erzina. Siūlau užprogramuoti kelias automatinias "/me" komandas keliuose situacijose: 1. Užvedant variklį /me įkiša raktelį į spynelę ir jį pasuką (plačiau [Įdėja] Automobilių sistema) 2. Prisisegant saugos diržą /me prisisega saugos diržą 3. Išsitraukiant ginklus (jeigu serveryje ginklai nebus attached prie kūno ir matomi visada) /me įkišą ranką po marškiniais ir išsitraukia ginklą (pistoletams) Galite pasiūlyti ir daugiau variantų :) Kuo ši idėja būtų naudinga serveriui: RP vyktų dalinai greičiau, nes reikėtų mažiau rašyti + tie kas kartais pamiršta aprašyti šiuos veiksmus už juos tai būtų padaryta. Vaizdinė medžiaga (nebūtina):
 6. MrBunnis

  [Įdėja] Raktai

  Detaliai apibūdinkite siūlomą idėją: Kiekvienas rakinamas objektas (durys, vartai, automobiliai) tūrėtų reikalauti inventoriuje turėti "raktus". Įsivaizduokite - Galimybė atimti iš sąvininko automobilio raktelius arba juos konfliskuoti nutempus automobilį į aikštelę. Galimybė pagrobus neapdairų PD pareigūną pavogti iš jo ginklų sandėlio raktus(NES JIS PAMIRŠO JUOS PALIKTI NUOVADOJE). Ir daug kitų realių situacijų. Kuo ši idėja būtų naudinga serveriui: Realistiškumo buff'as :) Vaizdinė medžiaga (nebūtina):
 7. MrBunnis

  [Įdėja] Verslumas

  Detaliai apibūdinkite siūlomą idėją: Galimybė pirkti/parduoti verslus tokius kaip (parduotuvės, degalinės, klubai, barai, viešbučiai). Įsigyjus verslą verslas neštų pinigus nuo apsilankiusių žmonių skaičiaus. Pvz.: turėdamas naktinį klubą galėtum nustatyti įėjimo mokestį ir žaidėjui norint įeiti jis būtų renkamas. Kitas pavyzdys - Už naktį viešbutyje žaidėjo sumokėtos sumos dalį gautų viešbučio savininkas ir t.t Kuo ši idėja būtų naudinga serveriui: Daugiau dalykų ką veikti, ko siekti. Verslininkai stengtųsi pritraukti klientūrą. Vaizdinė medžiaga (nebūtina):
 8. MrBunnis

  [Įdėja] Sužeidimų sistema

  Detaliai apibūdinkite siūlomą idėją: Nežinau ar ši sistema jau veikia serveryje ar ne ir kiek realu ją įdiegti RageMp. Sistema būtų tokia - 1. Nukritus iš didesnio aukščio žaidėjas susilaužytų koją (Nebegalėtų bėgti, šokinėti); 2. Peršautas arba sunkiai sužaistas žaidėjas pradėtų kraujuoti (lėtai prarastų gyvybęs); Kuo ši idėja būtų naudinga serveriui: Žaidėjas turėtų kreiptis į medikus. Medikai turėtų daugiau darbo negu tik gaivinti lavonus 🙂 Vaizdinė medžiaga (nebūtina) Jeigu idėją patiko nepagailėkite +Rep 🙂
Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×