Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

shoutulis

Narys
 • Pranešimų skaičius

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1 Neutralus

Paskutiniai profilyje apsilankė

385 profilio peržiūros
 1. Tai kur tas beta startas ar kas ten dingo?

   

  1. Show previous comments  2 more
  2. MichaelLen
  3. shoutulis

   shoutulis

   @Rolandas nu seni, viskas gerai, suprantam kad dar darbų daug, bet paprasčiausiai pasakyk kad dar reikia mėnesio ar kelių pabaigt serveriui, o ne kas savaite vis nuvilinėt mumis. No hate, palaikau tave, bet tikiuos supratai mintį ❤️

  4. Rolandas

   Rolandas

   @shoutulis, suprantu ką nori pasakyti, aš irgi noriu atidaryti serverį kuo greičiau 😄 Labai norėjau jums beta paleisti kol būsiu Lietuvoj, bet jau pervargau nuo darbo prie projekto ... Reikia pailsėt, kaip ir minėjau su Domu nuo šių metų pradžios vos ne kiekvieną dieną po kelias valandas praleisdavom. 🙂 Kiek laiko reikės aš nežinau, pailsėjęs turėčiau greičiau baigt viską kai grįšiu. 🙂 

 2. Neperdaug tų grupuočių jau prikurta? Nebus taip kad 5žmonės dirbs normalius darbus(taksi medikai pd), o likusieji sedės gaujose?:)

  1. Show previous comments  2 more
  2. Anatoly

   Anatoly

   Grupuočių iš pradžių  visada bus daug,bet po kurio laiko visalaik jų sumažėja.

  3. cCheerSs

   cCheerSs

   Vaikai filmų prisižiūrėjo ir kuria tas gaujas. Tas pats būdavo ir sampo laikais, įsivaizduodavo kad įkurs grupuotę ir iškart užvaldys visą miestą ir taps turtingiausiais bei kiečiausiais žaidėjais. Spėju kad didžioji dalis grupuočių kurios čia forume sukurtos turi tik vieną narį ir tas narys yra žmogus ją sukūręs, galų gale serveriui startavus net jei kažkas prie tų grupuočių ir prisijungs, tai greičiausiai kad neilgam. Tai pinigų per mažai bus, tai RP neįdomus, tai dar kokios problemos, visi išsilakstys ir liks tik kelios grupuotės. 

  4. Ponas Pareigunas

   Ponas Pareigunas

   Taip ir bus 🙂

 3. shoutulis

  Role-Play ar GRP?

  Na manau čia tvarkos bus vis daugiau nei lietuviškose fivem rp serveriuose. Vis dėlto tie, kurie norės žaist, gaus įdėti daug pastangų į quizą ir istoriją ir nemanau, kad tiek laiko gaiš tam, kad prisijūnge galėtu DM'inti kaip savo "sarguose" ir panašiai. Manau šiame serverije susirinks tikrai gera bendruomenė ir jei adminai prižiūrės tvarką, viskas bus čiki piki.
 4. shoutulis

  [Įdėja] Raktai

  Tikrai už, tai suteiktu žaidimui realistiškumo.
 5. shoutulis

  Transporto priemonės serverio starto metu

  1. Sultan 2.
Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×