Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

LeX

Narys
  • Pranešimų skaičius

    1
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

Viskas, kas parašyta nario LeX

  1. LeX

    Atranka į Medicinos Centrą

    VŠĮ "Medicinos Centras" DIREKTOREI ALEKSANDRAI REPLAI Aleksandras Severnas PRAŠYMAS DĖL PRIĖMIMO Į DARBĄ OOC Jūsų amžius:17 Jūsų discord ID:Pecia#5790 Kokia RP patirtis? Žaidžiau gan ilga laika HARD rp serveriuose,buvęs policijos darbe ir užsiemęs ne menka vieta. Kodėl būtent pasirinkote Medikus? Na esu bandęs tiek mechaniku,tiek taksi ir tiek policijos darba,o dabar manau ir noriu išbandyti kažka naujo.Bei šeip patinka padėti žmonėms,susipažintu su kitokiu rp lygiu. Kaip manot kokias vertybes tausoja medikai? Kantrumas,komunikabilumas,mandagumas,drasa. Ar esate susipažinę su serveryje galiojančiomis taisyklėmis? Kuria taisykle išskirtumėt? Taip skaičiau,labiausiai išskirčiau fearrp.Šia taisykle dažniausia pažeidžia žaidėjai ir tai gadina serverio žaidėju aktyvuma,kantrybė bei patį serveri. Motyvacinis laiškas: Na neesu aš geresnis už kitus kandidatus,bet žinau tiek kad daugelis kandidatu neprilygtu man.Ilga laika gyvenau mieste su sugriežtintais įstatymais ir užsiemęs aukšta vieta darbe,todėl del to nebūtų jokiu problėmu.Visu pirma esu gan mandagus,dėl mažos necenzurinės leksikos vartojimų,taip pat galiu pasigyrti jog galiu greitai reaguoti bei išsprėsti menkiausia problema,todėl jog kituose miestuose buvau greito reagavimo būrio pavaduotojas.Gimiau Kolumbijoje,medeleine,bet lietuvių kalba man nebuvo priešas,todėl slepiausi nuo didelių narkotikų baronu dengdamasis lietuvių kalba.Išvykęs i Amerika sutikau naujų draugu ir jie priglaude mane i policijos departamenta dėl geros praeities ir nepriekaištingu įgudžiu.Po kiek laiko buvau priimtas ir i greito reagavimo būrį bet žuvus partneriui pasitraukiau iš greitojo reagavimo būrio.Tad dabar manau jog medicina yra man ir vis dėl to tiek vaikysteje,tiek užaugęs ja domėjaus. Kokia patirtimi medicinos srityje galite pasigirti, kokius kursus, mokslus esate pabaigę? Esu baigęs American International Medical University,baigiau vos ne su geriausiais reitingais bet po mokslu pasiulytam darbui atsisakiau. Kokia savo ateiti matote musu Medicinos centre?Plačia ir įdomia,vis dėl to planuoju prabūti ne vienerius metus ir patirti ne viena įvyki.
Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×