Jump to content
Paskelbta oficiali serverio starto data!

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien 6Sides komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

6sides

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Geriausiai įvertintas turinys pagal datą 2019.06.06 visose srityse

 1. 2 Karmos taškai
  Manau, kad tikrai verta palaukti ir pakentėti iki normalaus serverio starto.
 2. 1 Karmos taškas
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):sasuke2. Jūsų idėja: Manau, kad būtų neblogai sukurti atskyrą autoservisą prie oro uosto(su kitokiu pavadinimu). kuriame galėtumėte daryti viską tą patį, kaip ir LSC. Tik ten galėtų būti atskyras direktorius. 3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Jeigu vienas iš autoservisų nedirbs, darbuotojai bus atsijungę, visada galėsite atvažiuoti į kitą, na nebent jis taip pat nedirbs; Žaidėjai neturės laukti didelėse eilėse kai norės patobulinti savo transporto priemones, ar jas sutaisyti, taip bus sutaupytas jų laikas.4. Nuotraukos arba video medžiaga (nebūtina):
 3. 1 Karmos taškas
  Na tikslios situacijos šiuo metu mes pastebėti negalime. Jeigu serveryje žais ~100 žaidėjų, tada papildomų frakcijų tikrai nereiktų. Visgi daugiau frakcijų reikalauja daugiau žmonių, kurie joms vadovautų, o jeigu būtų viena frakcija, tačiau keletas padalinių tuomet mechanikam tektų blaškytis tarp padalinių ir vien dėl to, kad kaikurie salonai arčiau klientams. Mechanikam iš vieno padalinio tektų lėkti į kitą. Jau geriau, kad vienoje frakcijoje būtų daugiau darbuotojų, negu keliose po mažesnį kiekį. Jeigu 200-300 žaidėjų žais, tuomet galima būtų galvoti ir apie keletą frakcijų atliekančių tas pačias veiklas. Realybėje tokio dydžio mieste gyventų 50-100k gyventojų, kiek žaidėjų serveryje tikrai nebus, jog steigtų po tiek įmonių. Tuomet gali užsimanyti ir taksistai persilaužti į kelias įmones, medicinos centrų ir klinikų daugiau kurtis ir t.t.
 4. 1 Karmos taškas
  Manau, kad turėtum tai labiau aprašyti, nes trūksta informacijos...
 5. 1 Karmos taškas
  Labas vakaras, atėjo laikas dar vienam update. Praėjo šiek tiek daugiau laiko nei, kad norėčiau nuo paskutinio update, bet taip yra dėl to nes dirbame ties dar didesnėm bei sudetingėsnėm sistemom nei anksčiau. Nuo šiol update bus skelbemi mažesni, bet dažniau nei dabar. User interface atnaujinmai: Mašinų parduotuvės UI Mašinos tuningavimo UI Čekis už tr. priemones dalis Naujas prisijungimo UI Naujas HUD Degalinės UI Naujas prisijungimo langas: Pagaliau padarėme naują prisijungimo langą, didelis ačiū grafikos dizaineriui ! Taip pat buvo panaikintas registracijos mygtukas, kadangi registracija vyks tik per VVP (kai bus paleista sistema). Atnaujintas ūkininkų darbas: Pridėta obuolių skynimo sistema. Laukiant kol užaugs jūsų sodinukas galėsite skinti obuolius nuo tam tikrų medžių ūkininkų teritorijoje su komanda /nuskintiobuoli. Atsitiktinumo būdu gausite nuo 2 iki 5 obuolių per medį, obuoliai bus iškarto pridėti į jūsų inventorių. obuolius galėsite priduoti supirktuvėje kur už vieną obuolį gausite 0.3€. Ir žinoma, obuolius bus galima ir suvalgyti 😉 Mašinos tuningavimo sistema: Čia galėsite tuninguoti nuosavas tr. priemones kaip tik norit! (sistema dar nėra visiškai užbaigta, daugiau pamatysite kitam update 😉 ) Trumpas video iš streamo kai dirbom ties sistema: https://www.twitch.tv/rolandas_v/clip/TangibleSneakyOysterTBTacoLeft?filter=clips&range=all&sort=time
Pradėti žaisti daug lengviau nei manei!

Norint pradėti žaisti 6sides serveryje jums reikės atsisiųsti tik vieną programą ir susikurti papildomą failą. Visus veiksmus aprašysime, kad jums būtų patogiau susiorentuoti ir greičiau patekti į mūsų serverį!

Žingsnis #1 Įdiegimas

Norint pradėti žaisti mūsų serveryje pirmiausiai turite atsisiųsti RageMP klientą. Kliento instaliacijos vieta yra visiškai nesvarbi, jeigu atsitiktų taip, kad išmestų klaidą, kad neranda gta5.exe failo tuomet eikite į [steam direktorija]\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ ir pasirinkite gta5.exe failą!

atsisiųsti rageMP klientą
Žingsnis #2 Konfigūravimas

Antrame žingsnyje Jūs turite nueiti į savo rageMP direktoriją (numatyta direktorija: C:\RAGEMP\) ir susikurti .txt failą pavadinimu "enable-clientside-cs". Kitu atvėju patekti į mūsų serverį negalėsite, paprasčiausiai nebūsite prijungti!

Žingsnis #3 Paleidimas

Paleidę rageMP klientą mūsų serverį galite rasti prie visų rodomų serverių arba prisijungus su šiuo ip adresu nėra !

×